کد خبر: 112801 A

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه:

آموزش‌های لازم به بیش از ۵۰۰۰ نفر از رانندگان ناوگان ترانزیتی استان کرمانشاه در قالب کتابچه‌های آشنایی با قوانین و مقررات ترانزیتی و ۱۰۰۰۰ نسخه بروشور با مضامین هشدار دهنده ارائه شده است.

ایلنا: مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه از برگزاری چهارمین جلسه کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مرز پرویزخان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، بهمن خسروانی گفت: این جلسه با حضور معاون حمل و نقل، مدیر پایانه‌های مرزی و کار‌شناسان ادارات ذیربط در مرز پرویزخان برگزار شد که در این جلسه به بررسی آمار عملکرد شش ماهه در ابتدای سال جاری در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز پرداخته شد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه افزود: ازجمله اقدامات انجام شده در این خصوص برگزاری جلسات مستمر و منظم با مدیران شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر و ارائه نکته نظرات مربوطه است.

بهمن خسروانی ضمن اشاره به اهمیت آموزش رانندگان، تصریح کرد: در شش ماهه ابتدای سال جاری آموزش‌های لازم به بیش از ۵۰۰۰ نفر از رانندگان ناوگان ترانزیتی در قالب توزیع کتابچه‌های آشنایی با قوانین و مقررات ترانزیتی و ۱۰۰۰۰ نسخه بروشور با مضامین هشدار دهنده ارائه شده است.

وی عنوان کرد: در این جلسه به تخلفات تعدادی از رانندگان فعال در خطوط ترانزیتی با قابلیت‌های مختلف در خصوص قاچاق کالا و ارز رسیدگی و در برخی موارد اعلام محرومیت شد.

خسروانی همچنین از امتیاز بندی شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر خبر داد و افزود: این امتیاز بندی با توجه به سطح فعالیتهای آموزشی و میزان تخلفات رانندگان تحت پوشش شرکت‌ها صورت می‌گیرد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان در پایان به انجام بیش از نه بازدید می‌دانی از پایانه‌های بار، خسروی و مسافر در سطح استان اشاره کرد و ضمن تأکید بر اهمیت مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در این بازدید‌ها مسئله قاچاق سوخت مورد بررسی قرار گرفته است.

پوشش حمل و نقل حمل و نقل و پایانه های قاچاق قاچاق کالا و ارز قوانین و مقررات مبارزه با قاچاق کالا و ارز مدیرکل حمل و نقل و پایانه معاون حمل و نقل تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر