کد خبر: 112728 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:

کمبود نقدینگی از مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان کرمانشاه است.

ایلنا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی استان، با اشاره به تعامل و هم افزایی دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل استان در راستای حل مسایل و مشکلات کارفرمایان به‌خصوص در بخش تسهیلات، گفت: در جلسات کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان به ریاست استاندار مشکلات و مسایل واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات اتخاذ شده توانسته بسترهای لازم را برای سرمایه گذاری در استان فراهم کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، سهراب براندیشه یکی از مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی را کمبود نقدینگی خواند و افزود: برای رفع این مشکل از محل تسهیلات بنگاه‌های اقتصادی زودبازده و کارآفرین و همچنین اعتبارات اختصاص یافته توانسته‌ایم سرمایه در گردش لازم را برای واحد‌ها تامین کنیم.

قائم مقام وزیر و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در پایان داشتن تعامل و همکاری کارگران و کارفرمایان را لازمه خلق حماسه اقتصادی دانست و گفت: این تعامل علاوه بر حفظ موجودیت کارگاه و امنیت شغلی کارگران افزایش تولید و ارتقا بهره وری را به‌دنبال دارد.

اشتغال بهره وری حماسه اقتصادی دستگاه های اجرایی سرمایه سرمایه گذاری کار و رفاه اجتماعی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مشکلات نقدینگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر