کد خبر: 106879 A

تاکید استاندار کرمانشاه:

فرآیند ساخت و ساز در استان باید از منفذ قانون و مقررات عبور و بر انعقاد قرارداد با سرمایه گذاران موثق و مطمئن مردم در حوزه ساخت و ساز تاکید کرد.

ایلنا: استاندار کرمانشاه در جلسه سازمان بهسازی و نوسازی شهر کرمانشاه که با حضور اعضای ذیربط در این حوزه در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، افزود: با توجه به اینکه بهسازی و نوسازی هسته مرکزی شهر کرمانشاه در حال حاضر از اولویت‌های اصلی و کاری مدیریت استان است لذا با تمام توان تلاش خواهیم کرد که از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های معماری و قواعد شهرسازی روز دنیا و کشور استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، حجت الله دمیاد ضمن تاکید بر توسعه و عمران بیش از پیش هسته مرکزی شهر کرمانشاه، تصریح کرد: خوشبختانه پروژه‌ها و طرح‌های متعددی در سطح شهر کرمانشاه در حال ساخت و ساز هستند انشاالله با بهره گیری از دیگر ظرفیت‌ها شاهد عمران و آبادانی هرچه بیشتر در این حوزه باشیم.

وی همچنین فرآیند ساخت و ساز در استان را تابع قوانین و مقررات خاص خود برشمرد و گفت: قطعا از ساخت و سازهای بدون مجوز و فاقد پارکینگ در حوزه شهر کرمانشاه جلوگیری و انعطاف پذیری در این زمینه برای مسئولین امر پذیرفتنی نیست.

دمیاد در ادامه بر حضور سرمایه گذاران توانمند و مطمئن مردم استان تاکید کرد و گفت: بدون شک از سرمایه گذاران باتعهد و توانمند بومی استان در این حوزه استفاده خواهیم کرد.

گفتنی است در ادامه این نشست رحیمی مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهر کرمانشاه به تبیین و تشریح اقدامات انجام گرفته در حوزه بافت فرسوده پرداخت.

ساخت و ساز سرمایه گذاران قانون قوانین و مقررات معماری کرمانشاه استان حوزه فرآیند عبور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر