کد خبر: 680079 A

با هدف مصرف بهینه آب؛

دومین مسابقه نقاشی آب = زندگی ویژه کودکان و نوجوانان توسط شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، این مسابقه توسط دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش کردستان برگزار می شود.

 هدف از این مسابقه، گسترش فرهنگ صحیح مصرف آب در میان آحاد جامعه، با استفاده از توانایی هنری کودکان و نوجوانان سراسر استان و نیز تکثیر و نشر آثار آنان که معمولا برداشت و دریافتی ویژه از فضای پیرامونی دارد برگزار می شود و  قصد دارد توجه افکار عمومی را به پدیده کم آبی جلب کند.

موضوعات این مسابقه در بخش کودک این شامل: (چگونه ممکن است آب آلوده شود، آب از کجا و چگونه به دست می آید، آب آلوده چه ضرری دارد، چگونه می توان آب را نگهداری کرد، چه کار کنیم آب هدر نرود) و در بخش نوجوان شامل: (در انجام چه مشاغلی به آب نیاز است، برای آینکه آبها آلوده نشوند چه باید کرد، با چه روشی از هدررفت آب جلوگیری می کنید) است.

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند می توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۳۰ آبان ماه جاری به دبیرخانه مسابقه (شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان) به یکی از چهار طریق زیر ارسال کنند.

الف) ارسال اصل نقاشی به همراه فرم شناسنامه تکمیل شده( الصاق فرم شناسنامه به پشت نقاشی در گوشه پایین سمت راست)

ب) ارسال نقاشی دیجیتالی به صورت پرینت رنگی به همراه سی دی حاوی فایل اجرایی

ج) ارسال اثر در بسته بندی تخت و بدون تاخوردگی و یا قاب به همراه نشانی کامل پستی و شماره تماس

د) عدم ارسال نقاشی گروهی، کپی برداری شده از آثار دیگران راه یافته به مسابقات دیگر

از میان آثار دریافتی این مسابقه آثار برتر به مرحله کشوری راه می‌یابند و در این مرحله که اواخر سال برگزار خواهد شد، آثار برتر سراسر کشور انتخاب و در نمایشگاهی در معرض دید قرار بگیرند.

 به آثار برتر هم در مرحله استانی و هم در مرحله کشوری جوایزی تعلق خواهد گرفت.

 

 

استان کردستان شرکت آب و فاضلاب کپی برداری کودکان و نوجوانان نقاشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر