کد خبر: 670906 A

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت وتجارت کردستان خبر داد:

رئیس نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان ازکشف 226 مورد تخلف از 17 لغایت 30 شهریور ماه سال جاری خبر داد و گفت: گفت: بالغ بر 2 میلیارد و 706 میلیون و 972 هزار و 828 ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایلنا، فرزاد سردارزاده با بیان این مطلب گفت: در مدت یاد شده در مجموع 3 هزار و 833 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در این رابطه 198 فقره پرونده برای واحد‌های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

سردار زاده خاطرنشان کرد: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت است  که در این پرونده‌ها در مجموع 2 میلیارد و 706 میلیون و 972 هزار و 828 ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 253 مورد گزارش مردمی دریافت و در رسیدگی به آنها 95 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش کنند.

 

 

بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن سازمان صنعت معدن و تجارت صنعت گرانفروشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر