کد خبر: 661914 A

در 7 روز گذشته صورت گرفت؛

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 27 مرداد لغایت 2 شهریور ماه سال جاری تعداد 98 مورد تخلف از واحدهای متخلف صنفی و غیر صنفی کشف شد.

به گزارش ایلنا، فرزاد سردارزاده با بیان این مطلب گفت: در مجموع یک هزار و 772 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

وی به کشف 98 مورد تخلف در این بازرسی‌ها اشاره و بیان داشت: در این رابطه 86 فقره پرونده برای واحدهای متخلف صنفی و غیرصنفی تشکیل شده است.

سردارزاده اظهار داشت: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت است که در این پرونده‌ها در مجموع 504 میلیون و 75هزار و 5ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 102 مورد گزارش مردمی دریافت و در رسیدگی به آنها 35 مورد تخلف احراز و در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا با مراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه کرده و موارد تخلف را گزارش کنند.

سازمان صنعت معدن سازمان صنعت معدن و تجارت صنعت معدن و تجارت شهرستان گرانفروشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر