کد خبر: 649963 A

معاون استاندار کردستان:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با تاکید بر اهمیت ارتباط تنگاتنگ مسئولان با مردم، اظهار داشت: اگر مردم در کنار ما باشند می‌‎توانیم با مشکلات مقابله و در برابر آن مقاومت کنیم اما بدون مردم دچار مشکل می شویم.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در نشست هم اندیشی معاونین، بخشداران و مسئولین دفاتر سیاسی فرمانداری های تابعه استان خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم هر چه بیشتر با مردم و در کنار مردم باشیم تا از گردنه سخت جنگ اقتصادی به سلامت عبور کنیم.

خوش اقبال در ادامه ظرفیت‌ شوراها و لزوم بهره گیری مناسب از این ظرفیت را یادآور شد و خطاب به معاونین سیاسی فرمانداران، گفت: شما شبکه ارتباطی گسترده ای شامل بخشداری ها و دهیاری ها دارید که باید با آنها تعامل داشته باشید تا از هرگونه اتفاق سیاسی، امنیتی، اجتماعی و فرهنگی در اسرع وقت مطلع شوید.

وی بر اهمیت رصد فضای مجازی تاکید و خاطرنشان کرد: فضای مجازی هم فرصت است هم تهدید که باید به آن توجه داشته باشیم و به درستی از آن استفاده کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان همچنین بر لزوم حمایت مدیران از عملکرد، دیدگاه ها و برنامه های دولت تاکید و متذکر شد: شما نماینده دولت هستید و باید در محافل و جلسات مختلف از آن دفاع کنید چرا که انتقاد شما از دولت به این معنای عملکرد ضعیف شما در اجرای برنامه های دولت است.

 

اجتماعی و فرهنگی جنگ دولت مشکلات معاون سیاسی امنیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر