کد خبر: 643178 A

مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان مطرح کرد:

مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان گفت: سال گذشته ۱/۵ میلیارد تومان تخلف از مراکز طرف قرار داد به صندوق تامین اجتماعی به وقوع پیوست که با پیگیری از طریق مراجع قضایی این میزان برگشت داده شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هوشنگ فولادی روز چهارشنبه به مناسبت هفته تامین اجتماعی در نشستی با خبرنگاران استان گفت: افتتاح درمانگاه کامیاران، بانه و توسعه اورژانس سنندج از جمله پروژه هایی است که در این هفته با حضور مسئولان کشوری و استانی به بهره‌برداری می رسد.

وی با بیان اینکه امسال پروژه‌های در دست اجرا و اقدام است، افزود: راه اندازی سنگ شکن برون اندامی برای کاهش خروج بیماران از استان و آغاز عملیات عمرانی درمانگاه دیواندره از جمله پروژه هایی است که سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۷ مبادرت به آن می کند.

فولادی، از ارتقای تخت‌های بیمارستان تامین اجتماعی سقز از ۵۵ به ۶۴ تخت خبر داد و اظهار داشت: طرح توسعه این بیمارستان که سال گذشته مطرح شد در کمتر از ۱۸ ماه در ۳ هزار و ۱۰۰ متر انجام و در حال حاضر یکی از بیمارستان های مطرح استان است.

مدیر درمان بیمارستان تامین اجتماعی کردستان عنوان کرد: در حال حاضر سطح پوشش سازمان تامین اجتماعی کردستان از نظر شاخص مراکز درمانی با افزودن مرکز درمانی به شهرستان دهگلان نیز به ۱۰۰ درصد خواهد رسید.

فولادی، جذب نیروی انسانی را از اولویت های سازمان تامین اجتماعی برشمرد و گفت: بر همین مبنا افزایش تنوع خدمات و افزودن بیش از ۱۶ متخصص در رشته های مختلف طی سال گذشته و برگزاری آزمون استخدامی در شهرهای سنندج و کامیاران نیز برای پیشبرد و ارتقای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان شکل گرفت.

به گفته فولادی، کسب رتبه اول درصد سزارین به زایمان طبیعی در تمامی بیمارستان های سازمان زیر ۳۰ درصد بوده است.

 

 

بیمارستان تامین اجتماعی درمان زایمان سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر