کد خبر: 628342 A

استاندار مطرح کرد:

استاندار کردستان توسعه کردستان را منوط به تلاش جمعى همه مسئولان استان دانست و گفت: همه وزارتخانه هاى کشور براى کمک به استان اهتمام دارند.

به گزارش ایلنا، بهمن مرادنیا پس از بازدید از مجموعه مخابرات استان با حضور در جمع مدیران این حوزه، عملکرد رضایت‌بخش مخابرات استان را حاصل تلاش گروهى مدیران و کارکنان این حوزه عنوان کرد و افزود: تلاش جمعى در هر کدام از حوزه هاى استان مى تواند نتیجه بخش باشد.

وى عملکرد شرکت مخابرات را الگوى مناسبى براى سایر دستگاه‌هاى استان دانست و اذعان داشت: عقب ماندگى‌هاى زیادى در همه بخش‌ها در استان داریم که دلیل این امر را جز کوتاهى و کم‌کارى مجموعه، چیز دیگرى نمى‌دانم.

استاندار به تلاش‌هاى انجام شده در سایر حوزه‌هاى زیرساختى استان نیز اشاره کرد و گفت: در حوزه آب تلاش‌هاى گسترده‌اى صورت گرفته و امیدواریم بتوانیم تخصیص خوبى براى استان بگیریم که در این‌صورت شاهد توسعه کشاورزى استان و افزایش درآمد مردم خواهیم بود.

مرادنیا افزود: در حوزه صنعت مشارکت‌ نامه زنجیره فولاد استان امضا شده و پیگیر احداث یک واحد پتروشیمى دیگر در استان هستیم؛ در بحث راه و راه‌آهن نیز فعالیت‌ها به شدت ادامه دارد و امیدواریم مردم هر چه زودتر ثمره همه این تلاش‌ها را ببینند.

وى توسعه کردستان را منوط به تلاش جمعى همه مسئولان استان دانست و یادآور شد: همه وزارتخانه‌هاى کشور براى کمک به استان اهتمام دارند.

استاندار کردستان در پایان شجاعت کارى را شاخصه لازم مدیریت عنوان کرد و افزود: مدیران باید  در کنار تلاش مضاعف افق دید خود را افزایش دهند.

استان کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر