کد خبر: 594510 A

مدیرکل آموزش‌و پرورش کردستان خبر داد:

مدیرکل آموزش‌و پرورش کردستان از آغاز ثبت‌نام و رزرو اینترنتی مراکز اقامتی و اسکان نوروزی فرهنگیان از اول اسفند 96 خبر داد.

به گزارش ایلنا ،رشید قربانی با بیان اینکه 15درصد ظرفیت اسکان، به ثبت نام اینترنتی اختصاص یافته است؛ گفت: ثبت نام اینترنتی برای اسکان نوروزی فرهنگیان از اول اسفند 96 آغاز و تا 25 اسفندماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه اسکان میهمانان نوروزی از 26 اسفند ماه آغاز خواهد شد؛ گفت: میهمانان فرهنگی از سراسر کشور می توانند برای ثبت نام اینترنتی اسکان نوروزی به سامانه اسکان میهمانان فرهنگی به نشانی  http://eskan.medu.ir  مراجعه و نسبت به ثبت نام و رزرو اینترنتی محل اسکان خود اقدام کنند.

قربانی خاطر نشان کرد: ستاد اسکان میهمانان فرهنگی در استان کردستان تشکیل و ضمن برنامه ریزی و تمهید مقدمات، 16 پایگاه نیز به منظور پذیرش میهمانان در سطح استان پیش بینی کرده است و پذیرش حضوری و اسکان از 26 اسفند ماه در سطح شهرستان ها و مناطق تابعه استان آغاز خواهد شد.

به گفته وی در نوروز 97 ستاد اسکان آموزش و پرورش استان کردستان 172 مدرسه با هزار و 298 کلاس درس شامل 182 اتاق ویژه، 604 اتاق الف و 512 اتاق ب برای اسکان میهمانان فرهنگی در نظر گرفته و 444 نفر عوامل اجرایی نیز در مراکز پذیرش و اسکان به میهمانان خدمات ارائه خواهند کرد.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان مدرسه برنامه ریزی ب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر