کد خبر: 568012 A

مدیر شعب قرض الحسنه مهر ایران خبر داد:

مدیر شعب قرض الحسنه مهر ایران در کردستان از پرداخت یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار به ۱۱ هزار متقاضی در سال جاری در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شهرام عدل ستا روز شنبه در نشست با اهالی رسانه های جمعی استان با اشاره به عملکرد شعب استان اردبیل طی هشت ماه ابتدای سال ۹۶ بیان داشت: در این مدت با تلاش و همدلی همکاران صف و ستاد جهت توسعه فرهنگ قرض الحسنه و خدمت رسانی به مردم شریف استان گام های شایسته ای برداشته شده است.

وی افزود: امسال با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و برنامه های دولت تدبیر و امید در سالی که به نام " اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" مزین شده فعالیت های موثری در راستای اشتغالزایی، کارآفرینی و تسهیل در ازدواج جوانان صورت گرفته است.

مدیر شعب استان کردستان در رابطه با امکانات و تجهیزات بانک در این استان اظهار داشت: در حال حاضر ۱۶ شعبه فعال با ۷۵ نفر پرسنل کوشا در سطح شهرستان های مختلف به مشتریان و متقاضیان بانک خدمات مطلوب ارائه می دهند. 

مدیر شعب استان کردستان با اشاره به رشد ۵۶ درصدی منابع قرض الحسنه، خاطر نشان کرد: در سال گذشته شعب بانک در این استان در حوزه جذب منابع قرض الحسنه، پیشتاز شبکه بانکی کردستان بود به نحوی که امسال به ۱۱ هزار متقاضی یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال پرداخت شده است. 

عدل ستا درباره طرح های تسهیلاتی اجرایی در سطح استان گفت: تامین مالی خرد به منظور رفع نیاز هموطنان از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، ماموریت اصلی و مسئولیت اجتماعی بانک قرض الحسنه مهر ایران است و تاکنون اقدامات مناسبی در زمینه های درمان، ازدواج، تحصیل، تعمیرات و ودیعه مسکن، تامین مواد اولیه و ابزار کار برای ایجاد اشتغال های کوچک، رفع نیازهای ضروری و.... ارائه شده که موجبات رضایت هموطنان را فراهم کرده است.

وی در خصوص خدمات بانکداری مدرن گفت: کلیه خدمات بانکداری الکترونیک، همانند بانک های بزرگ دولتی و خصوصی در بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز ارائه می گردد. شعب استان در راستای ترویج بانکداری مدرن در بستر قرض الحسنه تلاش گسترده ای برای معرفی خدمات همراه بانک، تلفنبانک، اینترنت بانک و... آغاز کرده‌اند که امیدواریم در پایان سال جاری شاهد رشد چشمگیر آمار در این زمینه باشیم.

اشتغال ایران درمان قرض الحسنه بانک قرض الحسنه مهر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر