کد خبر: 543901 A

رئیس کمیته امداد منطقه ۲ سنندج مطرح کرد:

رئیس کمیته امداد منطقه ۲ سنندج گفت: هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک در قالب خدمات، پرداخت نقدی و تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان منطقه۲ سنندج در شش ماهه نخست سال جاری پرداخت شده است.

به گزارش ایلنا، غلامرضا آرامش با بیان اینکه هم اکنون ۱۲ هزار نفر در قالب شش هزار و ۴۶۸ خانوار به صورت معیشت بگیر از خدمات این نهاد بهره مند هستند، عنوان کرد: هفت میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان کمک در قالب خدمات، پرداخت نقدی و تسهیلات قرض الحسنه برای این تعداد مددجو در شش ماهه نخست سال جاری پرداخت شده است.

وی ضمن بیان اینکه  هزار و ۱۶۰ دانش آموز و دانشجو از خدمات کمیته امداد منطقه۲ سنندج بهره مند هستند، افزود: ۱۲۷ فقره جهیزیه و هدیه‌ازدواج به مبلغ ۱۶۳ میلیون تومان در شش‌ماهه نخست سال جاری به مددجویان این نهاد پرداخت شده است.

آرامش با اشاره به اینکه ۳۷۵ مورد تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به افراد تحت حمایت پرداخت شده است، اعلام کرد: برای بیمه اجتماعی ۸۵۲ مددجوی این نهاد ۶۰۰ میلیون تومان در سال جاری هزینه شده است.

آرامش با بیان اینکه  هزار و ۴۳۰ مددجوی این نهاد از برنامه آموزش خانواده بهره مند شدند، گفت: ۴۲۸ نفر از مددجویان نیز از طریق این نهاد به اردوهای زیارتی، تربیتی و فرهنگی اعزام شدند.

وی در ادامه گفت: هم اکنون ۶۷۸ کودک یتیم و محسنین کمیته امداد منطقه۲ سنندج از حمایت های هزار و ۷۰۰ حامی بهره مند هستند و ۱۱۳ کودک دچار سوء تعذیه نیز از طریق این نهاد سبد غذایی دریافت می کنند.

رئیس کمیته امداد منطقه ۲ سنندج با  اشاره به اینکه هفت هزار مددجوی این نهاد از بیمه خدمات درمانی کمیته امداد بهره مند هستند، عنوان کرد: این نهاد به درمان ۳۳۲ بیمار تحت حمایت کمک و برای آن ۸۰۰ میلیون تومان در شش ماهه نخست سال جاری هزینه کرده است.

ازدواج دانشجو کمیته امداد سنندج تسهیلات قرض الحسنه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر