کد خبر: 543750 A

فریبا مرادی:

مدیرکل پست استان کردستان گفت: در شش‌ماهه نخست امسال ۳ میلیون مرسوله پستی با وزنی بیش از ۴۰ تن در استان جابه جا شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، فریبا مرادی روز شنبه در نشست با اهالی رسانه استان به مناسبت روز جهانی پست، افزود: اداره پست کردستان در راستای تحقق شعار سال در سه وجه اسناد و الکترونیک و مالی نیز اقدامات در خوری را چون همکاری با دو شرکت( سنا تجهیز غرب و اهورا) برای خدمات رسانی و تولید شغل وسیع تر در پیش گرفته است.

وی به عملکرد شش ماهه اداره پست استان کردستان گریزی زد و گفت: کسب رتبه دوم کشوری اداره پست کردستان از لحاظ رشد درآمد با ۱۷ درصد دال بر همکاری روز افزون کارکنان این ارگان در اثربخشی فعالیت ها است در کنار آن صدور یک میلیون و ۴۲۱ هزار و ۴۳۱ فقره مرسوله به خارج از استان و ورود یک میلیون و ۵۷۵ هزار و ۵۸۷ مرسوله به استان نیز مشارکت و همدلی پرسنل فعال را نشان می دهد.

مرادی اظهار داشت: در شش ماهه نخست امسال ۳ میلیون مرسوله پستی با وزنی بیش از ۴۰ تن در استان جابه جا شده و همچنین پذیرش ۳۸ هزار مرسوله از طریق تجارت الکترونیک(خرید اینترنتی) با رشدی ۱۰ برابر که درآمد زیادی هم برای پست به همراه داشته بیانگر این است که پست افزون حمل مرسوله خدمات گسترده و نوینی را هم انجام می دهد.

مدیرکل پست استان کردستان به همکاری پست با برخی از نهاد های دولتی نیز اشاره کرد و گفت: در راستای ممانعت از اتلاف انرژی و هزینه مردم توانستیم ۱۷۵ هزار ابلاغیه بانک و بروشور و همچنین با مشارکت اداره ثبت در ثبت نام ۱۱ هزار و ۵۰۰ فقره کارت ملی هوشمند شهروندان سهیم شویم.

مرادی ادامه داد: از هزار و ۷۰۰ نقطه تماس در استان ۱۹۱ دفتر پست روستایی و ۱۹۰ دفتر پست شهری مشغول خدمات رسانی به مردم هستند.

به گفته مدیرکل اداره پست کردستان اعتبار هشت ماهه عمرانی این اداره چیزی حدود ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است که ۴.۵ میلیارد آن برای بازسازی و نوسازی دفاتر بانه و مریوان و مابقی آن برای سنندج و دیگر شهرستان ها صرف می شود.

 

استان کردستان کارت ملی هوشمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر