کد خبر: 228923 A

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان خواستار حمایت از آغاز به کار ۴۴ واحد متوقف در شهرک صنعتی سقز شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان خواستار حمایت از آغاز به کار ۴۴ واحد متوقف در شهرک صنعتی سقز شد.

به گزارش ایلنا، محمود قادرمرزی روز یکشنبه در دیدار معاون استاندار کردستان و فرماندار ویژه شهرستان سقز با بیان اینکه استفاده از ظرفیت های موجود از راهبردهای اقتصاد مقاومتی است گفت: در حال حاضر ۶۵ واحد در این شهرک فعال هستند و ۱۱ واحد دیگر در حال ساخت است.

وی افزود: تعدادی از واحدهای شهرک های صنعتی در سطح شهرستان سقز و استان غیر فعال است که راه اندازی مجدد آنها حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی است.

وی ادامه داد: در شهرک صنعتی فعلی سقز که نزدیک روستای قهرآباد واقع شده است شش هکتار زمین برای واگذاری به سرمایه گذاران بخش صنایع آماده است.

قادرمرزی خواستار رفع مشکل شهرک صنعتی صاحب شهرستان سقز نیز شد و گفت: برای احداثشهرک در این شهر، ۳۵ هکتار زمین در نظر گرفته شده که تاکنون تغییر کاربری زمین این شهرک به انجام نرسیده است.
وی با اشاره به ظرفیت مناسب شهرستان سقز جهت احداثشهرک ها و ناحیه های صنعتی، گفت: در منطقه عصر آباد این شهرستان ۱۰۰ هکتار زمین دیگر برای ایجاد شهرک صنعتی در نظر گرفته شده و نقشه برداری اولیه آن انجام شده است.

قادرمرزی با بیان اینکه سرمایه گذار به دنبال تسهیل و تسریع در امور است گفت: ما نمی توانیم میزان بهره بانکی را کاهش دهیم ولی مسئولان می توانند در واگذاری مجوزها و استعلام ها تسریع نمایند تا سرمایه گذار زودتر کارش را آغاز کند.

استفاده از ظرفیت اقتصاد مقاومتی تغییر کاربری زمین سرمایه سرمایه گذاران فرماندار معاون صنعتی شهرک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر