کد خبر: 172836 A

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سقز:

شهرستان سقز برای حفظ و حراست نظام مقدس جمهوری اسلامی۵۹۴ شهید، ۷۳۸ جانباز و ۱۴۱ آزاده سرافراز تقدیم انقلاب کرده است.

رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران سقز اظهار داشت: اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران مرهون ایثارگری‌های پاسداران و جانبازان است.

دماوند احسن در گفتگو با خبرنگار ایلنا در سقز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و حضرت امام زین العابدین(ع)، روز پاسدار و روز جانباز را گرامی داشت.

وی از جانبازان به عنوان سرمایه‌های ارزشی نظام اسلامی و به عنوان افتخارآفرینان این مرز و بوم با عزت و شوکت یاد کرد و افزود: شهدا، جانبازان و همچنین آزادگان ما سرمایه‌های معنوی و بی‌بدیل هستند که همواره در تاریخ و عظمت این مرز و بوم چون نگینی می‌درخشند.

احسن تصریح کرد: جانباز یعنی ‏ایستادن در مقابل استکبار جهانی و ظالمان زمانه و یعنی کسانی که با همه وجود در راه اعتلای ‏کلمه الله، پایداری کرده و ایثار و فداکاری‌ او نشانه‌ و نمادی در جسمش هست. ‏

وی به چهارم شعبان، ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز اشاره کرد و گفت: جانبازان شهیدان زنده جامعه هستند و مایه افتخار ما محسوب می‌شوند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سقز با اشاره به روز ۱۴ خرداد سالروز رحلت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: وظیفه همه ما این است که با توکل به خدا و تقویت روح اخلاص و همبستگی، حرکت عظیمی را که امام بزرگوار آغاز کرده‌اند را ادامه و به فرمایش‌ها و سخنان آن حضرت گوش فرا دهیم.

احسن در پایان سخنانش با بیان اینکه راه ما باید راه امام خمینی(ره) باشد، خاطرنشان کرد: در این راه با تمام قدرت و قاطعیت خود حرکت خواهیم کرد.

شهرستان سقز برای حفظ و حراست نظام مقدس جمهوری اسلامی۵۹۴ شهید، ۷۳۸ جانباز و ۱۴۱ آزاده سرافراز تقدیم انقلاب کرده است.

شهرستان سقز اداره کل بنیاد شهید و امورد ایثارگران کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر