کد خبر: 165000 A

عضو شورای شهر سنندج:

منویات مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگی باید به طور ویژه و به عنوان مهمترین وظیفه مورد توجه مسئولان قرار گیرد. / با توجه به ظرفیت فرهنگی کردستان، وجود فرهنگسرا در این استان یک ضرورت است.

عضو شورای شهر سنندج بر ترویج فعالیت های فرهنگی و معنوی در حاشیه شهرسنندج تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سنندج, یوسف اسدی روز شنبه در دیدار اعضای شورای شهر با مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان در سنندج گفت: زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا از کارهای شاخص فرهنگی است که باید اهتمامی خاص به آن شود.

وی به نامگذاری کردستان به عنوان استانی فرهنگی از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: منویات مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگی باید به طور ویژه و به عنوان مهمترین وظیفه مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

اسدی با بیان اینکه مرکز استان حتی یک فرهنگسرا ندارد، یادآور شد: با توجه به ظرفیت فرهنگی کردستان، وجود فرهنگسرا در این استان یک ضرورت است و ما نیز آنچه در توان داریم در خدمت به مردم استان کوتاهی نخواهیم کرد.

عضو شورای شهر سنندج در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: امروز همه باید با اعتقاد و ایمان راسخ از دستاوردهای نظام و انقلاب در هشت سال دفاع مقدس دفاع کنیم و مردم و مسئولان نیز باید هرآنچه در توان دارند به عنوان یک تکلیف برای حفظ یاد و نام شهدا و ایثارگری آنان و خانوده های شهدا بکار گیرند.

شورای شهر سنندج بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس کردستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر