کد خبر: 164999 A

نائب رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی سنندج:

خانواده شهدا خواهان حمایت بیشتر دولت به آنها هستند و نباید با توجه به نقشی که مجاهدین و شهدا در برقراری امنیت در منطقه کرده‌اند، بی توجه بود.

نائب رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر سنندج نیز در ادامه این جلسه اظهار داشت: متاسفانه به دلیلی کم توجهی برخی مسئولان، خانواده شهدا به حاشیه رفته اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سنندج, وفا اصلانی روز شنبه در دیدار اعضای شورای شهر با مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان در سنندج گفت: توجه به خانواده های شهدای دفاع مقدس و ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان گلگون کفن, که با نثار خون خویش باعثپیروزی انقلاب اسلامی شدند وظیفه تک تک ما است، اما برخی مسئولان به این امر بی توجه هستند.

وی افزود: مردم ولایت مدار کردستان در طول هشت سال دفاع مقدس با تقدیم بیش از پنج هزارو ۴۰۰ شهید در تأمین امنیت و بهبود وضعیت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور نقش عمده ای داشته‌اند.

اصلانی یادآور شد: ما هرچه داریم به برکت خون شهدا و صبر و استقامت خانواده های معظم آنهاست، که باعثشده ایران اسلامی تاکنون استوارو پابرجا بماند.

وی در پایان سخنانش از عدم توجه برخی مسئولان به خانواده شهدا انتقاد کرد و گفت: خانواده شهدا خواهان حمایت بیشتر دولت به آنها هستند و نباید با توجه به نقشی که مجاهدین و شهدا در برقراری امنیت در منطقه کرده‌اند، بی توجه بود.

بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس کردستان شورای شهر سنندج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر