کد خبر: 164997 A

رئیس شورای اسلامی کردستان:

معتقدیم هویت انقلاب ما قبل از اینکه به مسائل اقتصادی و سیاسی و حتی نظامی متکی باشد, به مسائل فرهنگی متکی بود.

رئیس شورای اسلامی استان کردستان, نقش زنان را در تحولات فرهنگی مهم دانست و گفت: بانوان به عنوان مروجان فرهنگ اسلامی می توانند تاثیر بسزایی در خنثی سازی این هجمه دشمنان داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سنندج, زهرا آوجیان روز شنبه در دیدار اعضای شورای شهر با مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان در سنندج گفت: باید توجه خاصی به حضور زنان در تحولات فرهنگی شود چرا که هجمه های دشمن و رخنه در فرهنگ اسلامی ما بیشتر بانوان را هدف قرار داده است.

وی پایه و اساس هر پیشرفتی را فرهنگ دانست و گفت: معتقدیم هویت انقلاب ما قبل از اینکه به مسائل اقتصادی و سیاسی و حتی نظامی متکی باشد, به مسائل فرهنگی متکی بود.

آوجیان یادآور شد: باتوجه به اینکه ار سوی مقام معظم رهبری امسال به سال فرهنگ مزین شده و کردستان را نیز یک استان فرهنگی قلمداد کرده اند, باید در این راستا محیط های فرهنگی وچارچوب ها را شناسایی و موانع را احصا کرد.

وی با بیان اینکه اعضای دوره چهارم یکی از مهمترین و اصلی ترین اهدافشان تعامل با مسئولین سایر ادارات است, خاطرنشان کرد: معتقدیم که مسئولان نیز باید شورا را به عنوان یک بازوی توانمند در کنار خودشان قبول داشته باشند و از این پتانسیل نهایت استفاده را ببرند.

رئیس شورای اسلامی استان کردستان در پایان سخنانش افزود: کمیسیون فرهنگ شورا در برنامه ریزی های مشترک می تواند اقدامات خاصی را جهت حرمت خانواده شهدا و موارد دیگر لحاظ کند.

بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس کردستان زهرا آوجیان شورای شهر سنندج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر