کد خبر: 145495 A

اردیبهشت ماه سال آینده؛

بر اساس توافق به عمل آمده، این جشنواره اردیبهشت ماه سال آینده همزمان با سالروز ورود رهبر معظم انقلاب به بیجار، برگزار خواهد شد.

ایلنا: سرپرست فرمانداری شهرستان بیجار از برگزاری جشنواره اسب کرد در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار " ایلنا "، " باقر جدی امین پور " در جلسه بررسی وضعیت ورزش شهرستان بیجار که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان کردستان برگزار شد، از آمادگی این شهرستان برای برگزاری جشنواره اسب کردی خبر داد.
وی تصریح کرد: بر اساس توافق به عمل آمده، این جشنواره اردیبهشت ماه سال آینده همزمان با سالروز ورود رهبر معظم انقلاب به بیجار، برگزار خواهد شد.
" جدی امین پور " بر توجه ویژه به مشکلات مالی هیات های ورزشی این شهرستان و تجهیز و تعمیر اماکن ورزشی تاکید کرد و افزود: هم اکنون بیش از ۳۰ هیات ورزشی در بیجار فعال هستند.
سرپرست فرمانداری شهرستان بیجار کمرنگ شدن فعالیت ها در حوزه جوانان را مورد انتقاد قرار داد و گفت: با توجه به سیاست دولت، حوزه جوانان و فعالیت ستاد ساماندهی امور جوانان باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

ساماندهی سالن های ورزشی، توجه بیشتر به ورزشهای بومی و محلی، فعال نمودن هیئت های ورزشی غیر فعال، برطرف کردن مشکلات پیست چمن پیست اسکی نسار بیجار و اختصاص اعتبار به هیئت های فعال شهرستان، از دیگر مباحثی بود که در این جلسه مورد بحثو بررسی قرار گرفت.

شهرستان بیجار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر