کد خبر: 138373 A

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار کردستان:

جامعه مشاورین و پیمانکاران استان به دلیل دارا بودن تخصص و تجربه اجرایی در زمینه های مختلف می توانند نقش مهمی در رفع موانع و مشکلات پروژه های اثرگذار داشته باشند.

ایلنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: به‌زودی شورای مشاورین عمرانی در کردستان تشکیل می‌شود.
به گزارش خبرگزاری ایلنا در سنندج، امیر قادری در جلسه مشترک با انجمن پیمانکاری استان کردستان اظهار داشت: بر اساس سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی باید فرصت‌های مناسب را برای حضور پررنگ‌تر بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف از جمله در بحثعمرانی و مباحثزیر بنایی در جامعه فراهم کنیم.
وی افزود: در این راستا با توجه به منویات رهبرمعظم انقلاب در بحثواگذاری امور به بخش خصوصی و حرکت به سمت خصوصی سازی در کشور به ویژه در بحثعمرانی همه مسئولان و متولیان باید فرامین معظم له را در سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده و برای تحقق اهداف کلی آن تلاش خود را مضاعف کنند.
قادری تصریح کرد: بنابراین باید با اتخاذ راهکاری مناسب از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود بخش‌های مختلف برای بهینه سازی منابع و سرمایه‌های زیربنایی جامعه کوشش کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان یادآور شد: جامعه مشاورین و پیمانکاران استان به دلیل دارا بودن تخصص و تجربه اجرایی در زمینه‌های مختلف می‌توانند نقش مهمی در رفع موانع و مشکلات پروژه‌های اثرگذار داشته باشند.
وی در پایان سخنانش از مشاورین و پیمانکاران استان دعوت کرد تا نظرات و راهکارهای لازم را برای ارتقا سطح کمی و کیفی طرح‌های عمرانی استان در نشست‌های این شورا ارائه دهند.

استانداری کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر