کد خبر: 138362 A

در صورت تامین اعتبار لازم؛

احداثرمپ‌های ورودی و خروجی، نماکاری تقاطع و کار تاسیساتی برق مکانیکی از جمله اقدامات بعدی در جهت تکمیل و بهره‌برداری از این تقاطع است.

ایلنا: شهردار سنندج گفت: در صورت تامین اعتبار لازم، سال آینده شاهد به بهره برداری رسیدن تقاطع دانشگاه کردستان خواهیم بود.
کامیاب شادمان در گفت‌ و‌ گو با خبرنگار ایلنا در سنندج با بیان اینکه عملیات احداثعرشه تقاطع دانشگاه کردستان یایان یافته وبزودی تردد خودرو‌ها در این مسیر به حالت اولیه باز خواهد گشت، اظهار داشت: در حال حاضر این تقاطع با ۷۰% پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.
وی تصریح کرد: در سه ماهه گذشته سال‌جاری این تقاطع با ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی، قریب به ۱۲میلیارد ریال هزینه باصرف اجرای این طرح شده است.
شادمان افزود: عرشه این تقاطع دارای مساحت ۱۱۰۰متر مربع است که برای اجرای آن بیش از ۱۴۰۰ متر مکعب بتن، ۲۵۰ تن آرماتور، ۵۰۰۰ متر مکعب خاک ریزی جهت اجرای قالب عرشه، ۱۲۰۰ متر مکعب دیوار چینی و۵۰۰۰ متر مکعب خاکبرداری صورت گرفته است.
شهردار سنندج یادآور شد: احداثرمپ‌های ورودی وخروجی، نما کاری تقاطع وکار تاسیساتی برق مکانیکی ازجمله اقدامات بعدی در جهت تکمیل و بهره برداری از این تقاطع است.
وی در پایان سخنالنش روانسازی ترافیک، کاهش تصادفات و افزایش ایمنی را از مهم‌ترین مزایای اجرای این طرح دانست و خاطرنشان کرد: تاکنون ۲۵ میلیارد ریال از منابع داخلی و استانی برای احداثاین تقاطع هزینه صرف شده است.

شهرداری سنندج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر