کد خبر: 135983 A

معاون میراثفرهنگی کردستان:

این طرح ها نیازمند اخذ استعلام از سایر دستگاههای ذیربط همچون راه و شهرسازی، اماکن، حمل و نقل و پایانه و… است تا درصورت انجام این کارها توسط سرمایه گذاران اجرایی شوند.

ایلنا: معاون گردشگری اداره کل میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان از برگزاری کمیسیون صدور موافقتنامه اصولی برای ۷ واحد گردشگری در سطح استان خبر داد.
به گزارش " ایلنا "، " آرمان وطن دوست " اظهار داشت: این واحدها شامل یک هتل، ۲ کمپ گردشگری و ۴ واحد پذیرایی در شهرستانهای بیجار، سنندج و سقز است.
وی تصریح کرد: از این تعداد واحد گردشگری برای دو مورد موافقت نامه اصولی صادر شد و مابقی نیازمند استعلامات از سایر دستگاههای ذیربط همچون راه و شهرسازی، اماکن، حمل و نقل و پایانه و… است تا درصورت انجام این کارها توسط سرمایه گذار راه اندازی شود.
" وطن دوست " با بیان اینکه تمام تلاش مسوولان استان ایجاد زیرساخت های گردشگری با هدف تامین رفاه و آسایش گردشگران است، یادآور شد: توسعه اماکن گردشگری در سطح استان موجب می شود که مسافران ورودی به استان راحت تر بتوانند از خدمات و امکانات رفاهی در سطح شهرستانهای استان بهره مند شوند و این موضوع، خود اشتغال را برای جوانان جویای کار فراهم خواهد نمود.

اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر