کد خبر: 117143 A

حجت الاسلام خطیب:

معمولاً در هر مجموعه ای، خلل و آسیب هایی وجود دارد و باید حفاظت و اطلاعات تمام تلاش و فعالیت‌های خود را در مسیری جهت ببخشد که از این آسیب‌ها پیشگیری کند.

ایلنا: رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه گفت: پیشگیری، صیانت و حفظ شأن و آبرو مردم، وظیفه اصلی حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه است.
به گزارش خبرنگار ایلنا در سنندج، حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب در مراسم تودیع و معارفه رؤسای حفاظت و اطلاعات کردستان اظهار داشت: کردستان، استانی است که مردم آن در طول انقلاب در خط مقدم دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و در مقابل تمام توطئه‌ها و فتنه‌ها ایستاده‌اند و با ایثار و از خودگذشتگی و حضور فعال توانستند پرچم جمهوری اسلامی ایران و این نظام مقدس را همیشه برافراشته نگه دارند.
وی با بیان اینکه لازمه تحقق آسایش و آرامش مردم دستگاه قضاست، گفت: دستگاه قضا متصدی امر عدالت، امنیت و اموری است که باعثآرامش در میان خانواده و اقشار جامعه می‌شود.
حجت الاسلام خطیب با بیان اینکه، «سلامت» و «کارآمدی» دو هدف بزرگ برای قوه قضائیه از نظر مقام معظم رهبری است، افزود: این دو هدف و ویژگی به عهده مدیران، قضات، مسوولین و کسانی است که در این جهت قدم بر می‌دارند و حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه نیز جهت ضریب سلامت این مجموعه، کمک کار و یاور آنان است.
وی ادامه داد: معمولاً در هر مجموعه‌ای، خلل و آسیب‌هایی وجود دارد و باید حفاظت و اطلاعات تمام تلاش و فعالیت‌های خود را در مسیری جهت ببخشد که از این آسیب‌ها پیشگیری کند.
حجت‌الاسلام خطیب با بیان اینکه اعتماد و تکریم مردم و عمل به قانون تضمین کننده سلامت قوه قضائیه است، خاطرنشان کرد: تأثیر گذاری بیرونی، داخلی و یا حاشیه‌ای باعثمی‌شود آبرو، حیثیت و شأن قضات و کارکنان دلسوز و متعهد صدمه ببیند و باعثمی‌شود افکار عمومی و اعتماد مردم نسبت به ملجأ و پناهگاه بودن مجموعه سلب شود.
در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات‌پور مهدی، جباری به عنوان سرپرست حفاظت و اطلاعات دادگستری استان کردستان منصوب شد.

دادگستری کردستان رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر