کد خبر: 384306 A

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر داری کاشان:

ایلنا: مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر داری کاشان گفت: خرداد ماه سال جاری ۷۸ موردآتش سوزی و ۱۲۱حادثه در این شهرستان بوقوع پیوسته است.

به گزارش خبرنگارایلنا در کاشان سید مهدی مجدالاشرافی اظهار داشت: علل حرائق رخ داده شامل اتصالی برق، پرتاب جرقه و مواد آتش زا، مایعات و گازهای قابل اشتعال، افروختن عمدی آتش، و ریختن مواد نفتی و مشتعل کردن آن، نقص فنی خودرو، بالا بودن حرارت محیط و انتقال آن وهمچنین نقص فنی سیلندرگاز و پیک نیک بوده است.

مجدالاشرافی خاطرنشان کرد: ماموران آتش نشانی این شهرستان در این ماه در۱۲۱ موردحادثه جداگانه شامل نجات شخص و‌‌ رها سازی اعضای بدن، آسانسور و بالابر، اشیاء حلقوی، باز کردن درب منزل و خودرو (محبوسی)، تصادف، باد- آب افتادگی و قطع درختان،، گرفتن مار و حیوانات موذی، گرفتن حیوانات وحشی و خانگی، شرکت و به شهروندان و هموطنان امداد رسانی نموده و از خطرات ناشی از این حوادث نجات داده‌اند.

وی افزود: بیشترین آمار حرائق در خرداد ماه سال جاری در وسائل نقلیه و واحد‌هایی با کاربری مسکونی وتجاری، رخ داده که آتش نشانان در این مدت ۴۶نفر رادرحوادث وحرائق که اکثراً مصدوم گردیده بودند، نجات داده که متاسفانه در این سوانح مذکور۲ نفرمتوفی در برداشته است.

آتش نشانی شهرداری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر