کد خبر: 373886 A

در سالروز آزادسازی خرمشهر؛

در سالروز آزادسازی خرمشهر بلوار فاطمیه کاشان به طول 600 متر به بهره‌برداری رسید.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان، سید محمد ناظم‌رضوی شهردار کاشان در مراسم بهره‌برداری از این بلوار با اشاره به اینکه  این پروژه با هدف بهبود دسترسی به  معابر، سازماندهی بافت  فرسوده، اصلاح شبکه حمل و نقل  ترافیکی و  بهره‌گیری  از  قابلیت‌های  بخش‌خصوصی  احداث  انجام شده، گفت: آزادسازی و تملک این پروژه با اعتبار 70 میلیارد ریال  و هزینه احداث  15 هزار میلیارد ریال به اتمام رسیده است.

همچنین علیرضا پورعسگری، رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر کاشان نیز ابتدای این مراسم ضمن گرامی‌داشت سالروز آزادسازی خرمشهر، این روز را یکی از روزهای  حماسی  و به یاد ماندنی تاریخ دانست .

 وی از منطقه فاطمیه و خیابان امام‌خمینی کاشان به عنوان  یکی از مناطقی که  می‌تواند به عنوان الگوی ایثار و شهادت در شهر کاشان باشد نام برد و گفت: بیش از 80  نفر از بهترین جوان این منطقه که الگوی ایثار، اخلاق و محبت بودند در راه دفاع از نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی به شهادت رسیدند.

 این جانباز 70 درصد ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات شوراها و شهرداران قبلی و فعلی کاشان و دیگر دست‌اندرکاران  اجرای این پروژه گفت: اگر ایثار و شهادت جوانان نبود امروز نمی‌توانستیم همگی به این راحتی دور هم جمع شویم .

 وی اقدامات عمرانی انجام شده در این منطقه را در مقابل جانفشانی‌های جوانان این منطقه ناچیز دانست و خطاب به شهردار کاشان گفت: امیدواریم شهرداری کاشان با اجرای کارهای مقدماتی نسبت به ادامه این بلوار به بلوار ساحلی برای دسترسی آسان شهروندان اقدام کند.

عضو شورای اسلامی شهر کاشان همچنین خواستار تملک زمین برای احداث مجموعه فرهنگی ورزشی در این منطقه و آزادسازی مجموعه حبیب بن موسی شد و گفت: امیدواریم با انجام اقدامات بیشتر عمرانی در این نقطه پرتراکم شهر کاشان مردم بتوانند از امکانات بهتر شهری بهره‌مند شوند.

 

عسگری1عسگری

عضو شورای اسلامی شهر خرمشهر تملک زمین شهرداری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر