کد خبر: 359150 A

رئیس دانشگاه آزاد کاشان خبرداد:

رئیس دانشگاه آزاداسلامی کاشان از مقدمات برگزاری همایش بزرگداشت محتشم کاشانی با تعامل شهرداری، فرمانداری و سایر نهادهای کاشان در اردیبهشت سال‌ جاری خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، مهدی اخباری با ارائه گزارشی از عملکرد واحد کاشان، اظهار داشت : این دانشگاه  سال گذشته بیشتر از 30 سال فعالیت گذشته خود در رشته‌های تحصیلات تکمیلی گسترش داشته است.

عضو شورای اقتصاد دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه درآمدهای غیرشهریه‌ای واحد کاشان در سال پیش، 19/6 درصد بوده است، اظهار کرد: واحد کاشان با وجود اینکه یک واحد شهرستانی است موفق به کسب مجوز راه‌اندازی شهرک فناوری آزاد (شفا) شده است که امیدواریم با احداث این شهرک و ظرفیت‌های صنعتی استان بتوانیم درآمدهای غیرشهریه‌ای واحد را به بیش از 30 درصد برسانیم.
 
رئیس واحد کاشان، اجرای طرح‌های عفاف و حجاب و برگزاری مستمر کرسی‌های آزاداندیشی در این واحد را از اقدامات انجام شده در حوزه فرهنگی عنوان کرد و افزود: مقدمات برگزاری همایش بزرگداشت محتشم کاشانی مورد تاکید دکتر میرزاده ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی، انجام و مجوز بین‌المللی برگزار کردن آن اخذ شده است که با تعامل شهرداری، فرمانداری و سایر نهادهای کاشان اردیبهشت 95 برگزار خواهد شد.
 
وی درباره اقدامات این واحد در زمینه کنترل هزینه‌ها و بکارگیری صحیح منابع دانشگاه گفت: با توجه به خالی بودن 80 درصد خوابگاه‌های واحد کاشان، توانستیم همه دانشجویان دانشگاه های دیگر در شهرستان را در این خوابگاه اسکان بدهیم.

اخباری ادامه داد: استادسرای واحد کاشان که بلااستفاده بود، در اختیار رزیدنت‌های علوم پزشکی قرار گرفت و قرار شد به جای ایجاد دانشکده جدید علوم پزشکی واحد کاشان، ساختمان یکی از دانشکده‌ها تخلیه و از آن به عنوان دانشکده پزشکی استفاده شود که این امر محقق و ساختمان مذکور آماده شده است.
 
به گفته رئیس دانشگاه آزاد کاشان، هزینه‌های برگزاری همایش‌ها از سوی این واحد متوقف و قرار شد که هزینه همایش‌ها را اسپانسرهای آن تامین کنند که با تلاش و پیگیری‌های معاونت پژوهشی دانشگاه این امر نیز محقق شده است.
 
اخباری با بیان اینکه میلیاردها ریال مطالبات انباشته واحد کاشان آبان 93 تسویه شد، اظهار کرد: همه طلب اشخاص بیرونی و داخلی واحد کاشان پرداخت شده و استادان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی با دلگرمی بیشتر به کار خود ادامه می‌دهند.
 
وی درباره اولویت‌های این واحد در سال جاری گفت: ورود به رشته‌های پیراپزشکی مهمترین اولویت واحد کاشان با 30 سال سابقه است و با توجه به پتانسیل و نیاز منطقه، مجوز راه‌اندازی 4 رشته مقطع به تصویب سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی رسیده و 2 رشته آن را وزارت بهداشت نیز تائید کرده است و امیدواریم با قولی که ورزات بهداشت داده بتوانیم از مهر 95 دانشجو برای این رشته‌ها پذیرش کنیم.
تحصیلات تکمیلی دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی شهرداری عفاف و حجاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر