کد خبر: 352884 A

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کاشان خبر داد

ایلنا: مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کاشان از تجهیز ماشین آلات این سازمان به فناوری‌های AVL و GPRS/SMS خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان محسن عرفان گفت: در این سامانه مختصات موقعیت وسیله نقلیه از ماهواره‌های ‹‹ ای وی ال›› دریافت شده و اطلاعات خودرو را به کمک ‹‹جی پی آر اس›› یا سامانه پیامکی به مرکز داده‌های ردیابی می‌فرستد.

وی ادامه داد: این اطلاعات به صورت بروزرسانی شده در اختیار مدیران سازمان قرار می‌گیرد که آنان قادر خواهند بود بر مواردی همچون محل دقیق خودرو، مسافت طی شده، سرعت و دیگر داده‌هایی از این حیث، اشراف کامل داشته باشند.

عرفان افزود: داده‌های دریافتی به صورت سیستمی پایش شده و گزارش‌های تحلیلی و آماری روی نقشه‌های رقومی و یا نمودارهای آماری تهیه می‌شود.

مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری شهرداری کاشان با تبیین عملکرد سامانه ناوبری بیان کرد: روی هریک از خودروهای این سازمان در مناطق، یک سامانه ردیابی دارای کد شناسایی خاص نصب می‌شود.

عرفان تصریح کرد: مرکز مانیتورینگ مدیریت ناوگان قادر خواهد بود تا براحتی در هر لحظه از شبانه روز از طریق نرم افزار مربوطه، نظارت دائمی داشته و در صورت بروز هرگونه نقص در ارسال داده‌ها، در اسرع وقت اطلاع یافته و از طریق شبکه "جی پی آر اس" اقدام به تشخیص و عیب یابی کند.

فناوری نرم افزار شهرداری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر