کد خبر: 317519 A

درمرحله مقدماتی تنیس دانشگاههای استان اصفهان

ایلنا: سرپرست فنی بیست و دومین دوره مسابقات تنیس دانشجویان دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان از کسب مقام اول تیم‌های کاشان و خوراسگان در مرحله مقدماتی این دور از مسابقات خبرداد.

« ابوالفضل مقامی » سرپرست فنی و سرداور بیست و دومین مسابقات تنیس دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان در گفتگو با خبرنگارخبرگزاری ایلنا در کاشان با اشاره به اینکه تیم کاشان به عنوان تیم اول و شهرضا در رتبه دوم  گروه ب  صعود کرد خوراسگان تیم اول و خمینی شهر به عنوان تیم دوم گروه ای به مرحله بعد صعود کردند . گفت :  دراین مرحله تیم اول  هر گروه  با تیم دوم گروه بعدی به رقابت می پردازند .

وی تصریح کرد : این مسابقات با حضور 5 تیم در دوگروه از هر گروه  دوتیم به عنوان تیم های صعود کننده برمرحله های بعدای  راه یافتند که در مرحله نهایی مسابقات تیم ها به صورت ضربدری  با هم به رقابت می پردازند .

مقامی از به پایان رسیدن مرحله مقدماتی این مسابقات  خبرداد و گفت : بعداز ظهر مرحله دوم این مسابقات با حضور 16 نفر شروع خواهد شد و تا مرحله  فینال پیش خواهد رفت وساعت 19 مسابقات  فینال تیمی و فینال انفرادی تا مرحله فینال پیش خواهد رفت و درپایان به نفرات  و تیم های برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

سرپرست فنی بیست و دومین دوره مسابقات تنیس دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان تصریح کرد : تیم  قهرمان استان اصفهان مجوزحضور درمسابقات  کشوری دانشگاههای آزاد کشوری را کسب خواهد کرد.

تنیس
نرم افزار موبایل ایلنا