کد خبر: 248445 A

در ایام الله دهه مبارک فجر:

باحضور رییس اداره صنعت، معدن و تجارت، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل، واحد تولیدی پنجره آسا در شهرک صنعتی سلیمان صباحی با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

در ایام الله دهه مبارک فجر، باحضور رییس اداره صنعت، معدن و تجارت، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل واحد تولیدی پنجره آسا در شهرک صنعتی سلیمان صباحی با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل، این کارخانه که در زمینی به مساحت ۴ هزار مترمربع و زیربنای ۲ هزار متر مربع با ظرفیت تولید روزانه ۴۰۰ عدد درب، پنجره و نمای آلومینیومی به بهره برداری رسید، ۱۵۰ نفر بصورت مستقیم و ۷۰۰ نفر بصورت غیرمستقیم اشتغالزایی را در این منطقه ایجاد کرده است.

حاجی‌زاده رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آران و بیدگل در حاشیه یهره برداری از این واحد تولیدی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل، افتتاح این کارخانه را به منظور خروج از تولید تک محصولی شهرستان آران و بیدگل عنوان کرد و اظهارداشت: امیدواریم بتوانیم در کنار تولید فرش ماشینی سایر صنایع تولیدی را داشته باشیم تا اگر خدای ناکرده صنعت فرش ماشینی دچار بحران و رکود شود آسیبی به شهرستان آران و بیدگل وارد نشود.

وی تصریح کرد: همانطور که حیات هرانسانی وابسته به قلبش می‌باشد در بخش اقتصاد نیز تولید نقش قلب را درجامعه ایفا می‌کند.

درحال حاضر ۱۳ هزار نفر در شهرستان آران و بیدگل در ۸۵۰ واحد صنعتی مشغول فعالیت می‌باشند که عمده‌ترین تولیدات این شهرستان فرش ماشینی و فولاد است.

اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اقتصاد صنعت صنعت معدن و تجارت فرش فولاد قلب پنجره بیدگل آران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر