کد خبر: 248391 A

در دومین روز ایام الله دهه فجر:

دومین روز ایام الله دهه فجر با کلنگ زنی استخر دوقلوی مروارید مجموعه مجلل قصر آفتاب شهرداری کاشان آغاز شد.

دومین روز ایام الله دهه فجر با کلنگ زنی استخر دوقلوی مروارید مجموعه مجلل قصر آفتاب شهرداری کاشان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، شهردار کاشان در این مراسم، ضمن تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر، به کمبود فضاهای ورزشی و تفریحی در سطح شهر اشاره کرد و اظهار داشت: راه اندازی پروژه‌های ورزشی و تفریحی در منطقه کاشان ضروری است.

سید محمد ناظم رضوی افزود: پروژه استخر مروارید به عنوان پروژه‌های مشارکتی با بخش خصوصی است که بایستی در راستای رفع کمبود امکانات رفاهی تفریحی در سطح شهر به ایجاد اینگونه فضا‌ها پرداخت.

وی گفت: طبق سیاست گذاری‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر با بخش خصوصی اقدامات خوبی صورت گرفته که از جمله پروژه‌های ورزشی و تفریحی چون استخر مروارید است.

به گفته شهردار کاشان، راه اندازی استخر دوقلوی مروارید مجموعه مجلل قصر آفتاب شهرداری کاشان با هدف استفاده همزمان خانواده‌ها ویژه بانوان و آقایان در دو سالن مجزا است.

ناظم رضوی، سالن‌های استخر بزرگسالان، کودکان و آب درمانی، حمام‌های سنتی، ترکی و طب اسلامی، انواع ماساژ، سینمای ۵ بعدی با پوشش آب، سالن پذیرایی و سالن بدنسازی را از جمله فضاهای پیش بینی شده استخر دوقلوی مروارید مجموعه مجلل قصر آفتاب شهرداری کاشان برشمرد و افزود: حمام طب سنتی این استخر برای نخستین بار در ایران راه اندازی خواهد شد.

وی افزود: پیش بینی می‌شود فاز اول این پروژه ورزشی تفریحی با هزینه یکصد میلیارد ریالی به بهره برداری برسد.

به گفته وی، استخر دوقلوی مروارید مجموعه مجلل قصر آفتاب شهرداری کاشان با مشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی راه اندازی می‌شود.

مراسم کلنگ زنی پروژه‌های شهرداری کاشان با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری و مسوولین و کار‌شناسان شهرداری کاشان در دومین روز از ایام الله دهه فجر ۱۳ بهمن ماه انجام شد.

اعضای شورای اسلامی شهر ایران پوشش دهه فجر زمین سرمایه شورای اسلامی شهر شهرداری طب سنتی کودکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر