کد خبر: 239792 A

رئیس دانشگاه کاشان خبرداد:

رئیس دانشگاه کاشان از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین پژوهشگاه مهندسی بحران های طبیعی شاخص پژوه اصفهان و این دانشگاه خبر داد.

رئیس دانشگاه کاشان از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین پژوهشگاه مهندسی بحران های طبیعی شاخص پژوه اصفهان و این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، دکتر عباس زراعت در گفتگو با خبرنگاران، هدف از انعقاد این تفاهم نامه را ایجاد همکاری مشترک در زمینه های علمی - پژوهشی، آموزشی با استفاده از کلیه امکانات طرفین اعم از توانمندی‌های علمی، نیروی انسانی، فنی، اطلاعاتی، تجربه، تخصص امور آزمایشگاهی و کارگاهی برای رفع نیازهای آموزشی، تحقیقاتی - پژوهشی ذکر کرد.

وی افزود: با امضاء این تفاهم نامه، همکاری فیمابین در زمینه‌‌های علمی، پژوهشی، آموزش‌های کوتاه‌مدت و بلند‌مدت کارمزدی، توسعه‌ای و راهبردی در موضوعات مورد توافق طرفین و فراهم کردن زمینه طرح‌های مطالعاتی و تحقیقاتی کوتاه‌مدت و تحلیل‌های ثانویه در موضوع های مورد توافق و برگزاری کنفرانس‌ها، سمینارها، همایش‌ها، کارگاه‌ها، نشست‌های مشترک علمی و دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت در موضوعات مرتبط انجام می پذیرد.

دکتر زراعت اظهار داشت: ارائه خدمات مشاوره‌ای، نظارتی و تعریف و مشارکت در اجرای پروژه های مورد علاقه طرفین، استفاده متقابل از ظرفیت‌های علمی و تخصصی، هدایت طرح‌های تحقیقاتی محققان در راستای شناسایی مسائل و مشکلات و ارائه برنامه‌ها و راهکارهای لازم توسعه و بهبود فعالیت آموزشی، تهیه آموزش و کاربرد نرم افزارها و بانک‌های اطلاعاتی و تامین خدمات پشتیبانی پژوهشی مورد نیاز طرفین از دیگر موارد این تفاهم نامه است.

این تفاهم نامه در ۴ ماده، یک تبصره و ۱۳ بند به امضاء دکتر " امیر محمودزاده " رئیس پژوهشگاه مهندسی بحران های طبیعی شاخص پژوه و دکتر " عباس زراعت " رئیس دانشگاه کاشان به امضاء رسید.

دانشگاه کاشان‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر