کد خبر: 232773 A

امام جمعه موقت برزک؛

بااین وحدت و یکپارچگی است که آمریکا و هیچ قدرتی حتی اگر با هم متحد شوندنیز نمی توانند کوچکترین خدشه ای به کشورمان وارد کنند.

بامام جمعه موقت برزک گفت: بااین وحدت و یکپارچگی است که آمریکا و هیچ قدرتی حتی اگر با هم متحد شوندنیز نمی توانند کوچکترین خدشه ای به کشورمان وارد کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشان، حجه الاسلام والمسلمین احمد علی هیئتی، امام جمعه موقت برزک، در خطبه های این هفته نماز جمعه برزک با اشاره به روز وحدت حوزه و دانشگاه گفت: باید حوزه و دانشگاه دست در دست یکدیگر نهند و برای ساخت و ساز کشور از تمام جهات دنیوی، اخروی و علمی تلاش کنند و پشت سر رهبر معظم انقلاب حرکت کرده ومردم نیز از آنها پستیبانی و حمایت کنند.

امام جمعه موقت برزک با اشاره با کاروان میلیونی زائران حضرت امام حسین در روز اربعین گفت: باید از اربعین هم درس بگیریم و هم درس بدهیم.

وی بااشاره به هدف از قیام امام حسین گفت: تا مادامی که ظلم و ستم وجود داشته باشد این نهضت نیز ادامه خواهد داشت و پیروان امام حسین(ع) دشمنان و ظلم خواهان را راحت نخواهند گذاشت.

امام جمعه موقت برزک در بخش دیگری از خطبه های امروز با تاکید و سفارش به قرائت سوره فجر که به نام امام حسین است گفت: سوره فجر درس های بسیاری دارد که از آن جمله بدانید که خداوند همیشه در کمین گاه انسانها است پس در این چند روزه دنیا غفلت نکنیم.

حجه الاسلام والمسلمین احمد علی هیئتی با اشاره به بخشی دیگری از آیات این سوره گفت: خداوند جزای عمل خیر و پاداش افراد نیکوکار را به طریق مختلف می دهد و به کسانی که این اعمال را منکر می شوند، می گوید: شما در این دنیا هیچ بهره و لذتی از طعام دادن به مساکین نبرده و به ارثها پنجه انداخته ائید و حساب قانون خدا در توزبع عادلانه آن را نکرده و به یتیمان جامعه نیز بی اعتنا شده ائید و همواره مال و ثروت دنیا را دوست داشته ائید و نهایتا نیز گرفتار می شوید.

امام جمعه موقت برزک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر