کد خبر: 230977 A

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان،

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، از برگزاری چهاردهمین سوگواره هنر در ساحت عاشورا از روز یکشنبه ۱۶ آذر ماه در این شهرستان خبر داد.

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، از برگزاری چهاردمین سوگواره هنر در ساحت عاشورا از روز یکشنبه ۱۶ آذر ماه در این شهرستان خبر داد.

مهدی نادعلی در گفتگو با خبرنگار ایلنا از کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: چهاردهمین سوگواره هنردر ساحت عاشورا از ۱۶ تا۲۰ آذر ماه در فرهنگسرای مهر سازمان رفاهی تفریحی شهرداری و حسینیه صدره و سرفره کاشان برگزار می شود.

وی، احیای فرهنگ عزاداری و انتقال آن به نسل های آینده را از مهم ترین اهداف برگزاری این سوگواره برشمرد و گفت: این سوگواره با رویکرد فرهنگ عزاداری به صورت عمومی در شهرستان برگزار می شود.

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، از اجرای نمایش های عاشورایی ویژه کودکان به مدت سه روز از ۱۶ تا ۱۸ آذر ماه صبح و عصر در سالن مهربان فرهنگسرای مهر خبر داد.

نادعلی، اجرای نواهای عاشورایی روز چهارشنبه ۱۹ آذر ماه بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه صدره و سرفره را از دیگر برنامه های چهاردهمین سوگواره هنر در ساحت عاشورا عنوان کرد.

وی، تقدیر از پیشکسوتان عرصه مداحی " پیر غلامان "، بداهه خوانی، محتشم خوانی، اجرای نواهای عاشورایی، تئاتر آئینی ومذهبی، نمایش های عاشورایی، موسیقی سنتی و سخنرانی را از ویژه برنامه های اختتامیه چهاردهمین سوگواره هنر در ساحت عاشورا پنجشنبه ۲۰ آذر ماه در سالن مهرگان فرهنگسرای مهر برشمرد.

پیشکسوتان تئاتر شهرداری عاشورا عزاداری کودکان موسیقی سنتی کاشان ساحت سوگواره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر