کد خبر: 223693 A

مدیریت آموزش و پرورش آران و بیدگل

مدیریت آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: شهرستان های مختلف در منطقه شمال استان اصفهان در انتقال تجربیات ارزنده با یکدیگر هماهنگ باشند.

مدیریت آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: شهرستان های مختلف در منطقه شمال استان اصفهان در انتقال تجربیات ارزنده با یکدیگر هماهنگ باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از آران و بیدگل محمد معدندار در گردهمایی کارشناسان متوسط اول منطقه شمال استان اصفهان در اموزشگاه امام زمان(عج) اظها رکرد: انتقال تجربیات صحیح شهرستان ها می تواند از بروز اشتباهات جبران ناپذیر جلوگیری کند.

وی در ادامه افزود: اجرای بدون برنامه طرح ۶-۳ - ۳ موجب شده که مناطق بجای توجه به کیفیت اموزش و پرورش درگیر مباحثکمی و تامین نیروی انسانی شوند.

معدندار خاطر نشان کرد: شرایط حال حاضر آموزش و پرورش موجب شده که نتوانیم آنگونه که مورد انتظار است معلمان متخصص و آموزش دیده را در دوره حساس ابتدایی بکار بگیریم که این خود موجب لطمه خوردن به سایر دوره ها نیز می شود.

معاون اموزش مدیریت آموزش و پرورش اران و بیدگل نیز با تاکید بر مشکلات طرح جدید اموزشی گفت: در حال حاضر بیش از ۳۰ آموزشگاه فعال در دوره متوسطه اول در آران و بیدگل وجود دارد.

سعید برجیس افزود: در این تعداد آموزشگاه فعال بیش از دو هزار و ۸۰۰ دانش اموز تحصیل می کنند.

وی اظهارکرد: برگزاری جلسات منطقه ای در شهرهای مختلف موجب تبادل نظرات مختلف و در نتیجه تصمیم گیری برای حل مشکلاتی می شود که اغلب در شهرهای یک منطقه مشترک است.

آموزش و پرورش استان اصفهان امام زمان مشکلات معاون نیروی انسانی منطقه انتقال بیدگل آران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر