کد خبر: 223685 A

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی آران وبیدگل در گفتگو با ایلنا

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل از به بهره برداری رسیدن فاز دوم ساختمان جدید آموزشی این دانشگاه ظرف دو ماه آینده خبرداد.

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل از به بهره برداری رسیدن فاز دوم ساختمان جدید آموزشی این دانشگاه ظرف دو ماه آینده خبرداد.

رضا عظیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در آران و بیدگل با اعلام این خبر گفت: عملیات اجرایی فاز دوم ساحتمان جدید آموزشی دانشگاه علمی کاربردی زنده یاد دکتر عظیمی با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع شروع شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون مبلغ یک صد میلیون تومان از اعتبار این پروژه از محل اعتبارات این دانشگاه تامین گردیده و یک صدمیلون تومان باقی مانده نیز تا پایان سالجاری از محل اعتبارات این دانشگاه تامین خواهد گردید. گفت: در فاز دوم ساختمان جدید آموزشی مجموعه واحدهای اداری و رفاهی پیش بینی شده است.

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به اینکه در حال حاضر دانشجویان در ۳۳ رشته تحصیلی کاردانی و کار‌شناسی در زمینه‌های صنعتی، مدیریت، طراحی فرش دست باف، مونتاژ خودرو و غیره در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند، گفت: این مجموعه با ۱۱ کارمند، بیش از یک هزار دانشجو، ۷ مدیر گروه و ۹۰ استاد حق االتدریس مشغول خدمت رسانی به جامعه علمی کشور است.

عظیمی با اشاره به اینکه بیش از ۸۵ درصد دانشجویان این دانشگاه بومی هستند، گفت: سال گذشته از بین دانشجویان کار‌شناسی این دانشگاه حدود ۴۰ نفر در مقطع کار‌شناسی ارشد دانشگاههای دولتی و غیر دولتی قبول شدند.

شایان ذکراست دو ماه پیش همزمان با ولادت علی ابن موسی الرضا(ع) فاز اول مجتمع اداری آموزشی زنده یاد دکتر عظیمی آرانی(ساختمان جدیدآموزشی دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل) شامل: فضای اداری و سالن اجتماعات با زیربنای ۷۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان با حضور نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین محلی در آران و بیدگل به بهره برداری رسید.

جامعه خدمت رسانی خودرو دانشجو سالن اجتماعات فرش مجلس شورای اسلامی نماینده مردم دانشگاه آران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر