کد خبر: 211007 A

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کاشان خبر داد:

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کاشان، ازکاهش ۱۰ درصدی جرایم سرقت و ۲۶ درصدی افزایش کشفیات مواد مخدر درشش ماه اول سال جاری در این شهرستان خبرداد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کاشان از کاهش ۱۰ درصدی جرایم سرقت و ۲۶ درصدی افزایش کشفیات مواد مخدر در شش ماه اول سال جاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان «سرهنگ کارآگاه مهدی پورغلام حسین» در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، ضمن گرامی داشت هفته نیروی انتظامی، شعار امسال هفته نیروی انتظامی را «پلیس با تلاش جهادی کار آمدی و اقتدار» عنوان کرد و گفت: اقتدار توام با عطوفت و مهربانی در سرلوحه کاری ناجا است.

وی تلاش مضاعف درراستای نظم را از دیگر اهداف نیروی انتظامی عنوان کرد و از کاهش ۱۰ درصدی کاهش جرایم سرقت و ۲۶ درصدی افزایش کشفیات مواد مخدر درشش ماه اول سال جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: پلیس تمام تلاش خود را بکار گرفته تا بهبود بیشتری در کاهش جرایم وکشفیات مواد مخدر دراین شهرستان داشته باشد.

وی پلیس کشور جمهوری اسلامی ایران را یکی از پیشرفته ترین پلیس های منطقه خاورمیانه عنوان کرد و گفت: ضمن اینکه ناجا اقتدار توام با عطوفت ومهربانی را در سرلوحه کاری خود قرارداده است، ایجاد اقتدار دربرخورد با مجرمین و مزاحمین امنیت و آسایش مردم را نیز در دستور کار قرارداده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کاشان نشست با اصحاب رسانه، صبحگاه مشترک با حضور نیروهای نظامی وانتظامی درروز دوشنبه چهاردهم مهرماه، دیداربا نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان، اهداء خون به بیماران نیازمند توسط پرسنل، ورزش صبجگاهس در پارکهای سطح شهر، ویزیت رایگان در روستاهای محروم، بازدید دانش آموزان از مرکز ۱۱۰ در جهت آشنایی با اقدامات پلیس، نشست علمی با مراکز دانشگاهی، دیدار چهره به چهره با اصناف و دیدار به ائمه جمعه و جماعات شهرستان، غبارویی و عطرافشانی گلزار شهداء در روز پنج شنبه، دیدار با خانواده معظم شهدای ناجا، تجلیل از رانندگان نمونه در سطح شهرهای کاشان، همایش پیشگیری از فضای مجازی ویژه مدارس، شرکت پرسنل نیروی انتظامی و سخنرانی فرماندهی این نیرو قبل از خطبه‌های نماز جمعه را از مهمترین برنامه‌های هفته نیروی انتظامی درشهرستان کاشان عنوان کرد و گفت: نیروی انتظامی شهرستان کاشان در ۶ ماه گذشته برخورد قاطع با نگهدارندگان و عاملین خرید و فروش مواد مخدر داشته و در این رابطه یک هزار و۱۱۰ نفر را دستگیر که با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شده‌اند.

پورغلامحسین مجموع مجرمین دستگیر شده طی شش ماه اول سال جاری در این شهرستان را سه هزار و ۷۴۸ نفر عنوان کرد و گفت: در دستگیری کل جرایم شهرستان کاشان طی این مدت ۲۳ درصد افزایش داشته‌ایم.

اصحاب رسانه جمهوری اسلامی ایران خانواده خطبه های نماز جمعه دانش آموزان سرقت فضای مجازی مواد مخدر نماینده ولی فقیه نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر