کد خبر: 210475 A

رئیس مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشان از برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارتی ویژه پاییز ۹۳ در این دانشگاه خبر داد.

رئیس مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشان از برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارتی ویژه پاییز ۹۳ در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان کاشان، دکتر محمد عقیقی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در این دوره، ۱۲ رشته تخصصی و ۱۲ رشته عمومی ارائه می‌شود.

وی، حسابداری کاربردی(مقدماتی)، حسابداری کاربردی(تکمیلی)، سیم کشی برق و ساختمان، جوشکاری، دوربین مداربسته، سخت افزار کامپیو‌تر و اسمبل کردن، تعمیرات سخت افزار تلفن همراه و تبلت(مقدماتی)، تعمیرات نرم افزاری تلفن همراه(مقدماتی)، دوره فشرده درجه ۱‌ای سی دی ال، ورد پیشرفته و فتوشاپ را از دروس عمومی این دوره ذکر کرد.

وی افزود: در این دوره همچنین نرم افزار مطلب، اتوکد مقدماتی، نرم افزار ریویت(مقدماتی و پیشرفته) شبیه سازی و پیش بینی در شبکه‌های عصبی مصنوعی و ساخت هواپیمای بدون موتور(گلایدر) و دیگر دروس اختصاصی ارائه می‌شود.

رئیس مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشان با اشاره به اینکه شرکت در این دوره‌ها برای همه آزاد است خاطر نشان کرد: در پایان دوره «گواهی‌نامه دوره آموزشی» برای شرکت‌کنندگانی که نمره لازم از دوره(آزمون + حضور در دوره) را کسب کنند اعطا می‌شود.

دکتر عقیقی، مهلت ثبت نام برای شرکت در این دوره‌های آموزشی را تا پایان روز ۱۷ مهرماه جاری ذکر کرد و افزود: در صورت حد نصاب شرکت کنندگان، کلاس‌های این دوره ۱۹ مهرماه برگزار می‌شود.

برق تلفن همراه دوربین دوره های آموزشی شبیه سازی نرم افزار کاشان دانشگاه کارآفرینی پاییز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر