کد خبر: 195030 A

مدیر آموزش و پرورش کاشان؛

نیکوکاران مدرسه ساز، با هر مدرسه‌ای که می‌سازند به حیات طیبه می‌رسند چون برای زدودن جهل و تاریکی از جامعه تلاش می‌کنند و این امر، یک هدف خدایی است.

مدیر آموزش و پرورش کاشان گفت: نیکوکاران مدرسه ساز، با هر مدرسه‌ای که می‌سازند به حیات طیبه می‌رسند چون برای زدودن جهل و تاریکی از جامعه تلاش می‌کنند که یک هدف خدایی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، «محمود خدمتی» در دیدار با خیرین مدرسه ساز کاشان افزود: هر چه در جامعه از نیکوکاران مدرسه ساز یاد شود؛ مصداق حیات طیبه آن‌ها است که بهترین سرمایه گذاری را د رجامعه بشری انجام داده‌اند.

وی تاکید کرد: نیکوکاران مدرسه ساز از چنان مقامی برخوردار می‌شوند که فرا‌تر از تقدیر بشری است و چون نیکی واقعی را ادا می‌کنند شایسته تقدیر و تحسین الهی می‌شوند.

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش کاشان با وجود همه ظرفیت‌هایی که دارد، از کاستی‌هایی رنج می‌برد که اگر درست استفاده می‌شد، وضعیت مطلوب‌تر از شرایط فعلی بود.

وی اظهار داشت: شان کاشان با پشتوانه تمدن هفت هزار ساله، باید بالا‌تر از این باشد و تلاش خواهم کرد از همه ظرفیت‌های موجود جهت بالابردنشان تعلیم و تربیت استفاده کنم.

مدیر آموزش و پرورش کاشان گفت: نیت نیکوکاران مدرسه سار برای خشنودی شخص نیست بلکه عهد و پیمانی با خدا است اما نگاه قدر‌شناس افراد جامعه دراستمرار این فرهنگ بسیار اثربخش است.

خدمتی افزود: ماموریت اصلی نیکوکارانی که به جمع خیرین مدرسه ساز می‌پیوندند، بستر سازی و ایجاد زمینه رسیدن انسان‌ها به کمال و سعادت است.

مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز گفت: بر این باوریم که آموزش و پرورش متعلق به همه افراد جامعه است و هیچکس نباید خود را از این ماموریت و مسوولیت جدا بداند.

«محمد کتابچی» در این دیدار افزود: هرگز نیازهای آموزش و پرورش تمام شدنی نیست و رفع این نیاز‌ها هم از توان وزارت آموزش و پرورش و دولت خارج است پس همه شهروندان باید با تعهد در این مسیر مشارکت کنند.

وی افزود: واقعیت آن است که سنگ بنای پیشرفت مملکت در هر یک از بخش‌های سیاسی، اجتماعی، سیاست خارجی، اقتصاد که مورد توجه قرار دهیم،

وی تاکید کرد: این دیدار، اعلام پشتیبانی نیکوکارن مدرسه ساز از مدیر آموزش و پرورش است هر چند که طی سالهای گذشته نیز خیرین با سخاوت در جهت رفع نیازهای آموزش و پرورش تلاش و همکاری کرده‌اند.

وی تصریح کرد: مدیر آموزش و پرورش، با افکار و اندیشه مثبت، متعالی و تعامل گرا برپایه اعتماد به همه همکاران می‌تواند امر مدیریت و مشارکت همکاران در مدیریت را تسهیل و امور زیربنایی را تدبیر کند.

مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز گفت: آشنایی خیرین با اندیشه‌های مدیر آموزش و پرورش امکان ارتباط دوسویه و سازنده را می‌سر می‌کند و امیدواریم با همدلی دو طرف، این اعتماد به آموزش و پرورش برگردد.

وی اظهار داشت: اعتماد مدیر آموزش و پرورش به همکاران و افراد خارج از مجموعه مثل خیرین مدرسه ساز، می‌تواند تصویری روشن از افق نظام تعلیم و تربیت در این شهرستان ایجاد کند.

کتابچی تصریح کرد: در سال‌های گذشته با وجود همه مشکلات اقتصادی، نیکوکاران کاشانی، ۳۰ طرح آموزشی را تعهد کرده‌اند، که تکمیل و بهره برداری از آن‌ها نیازمند انجام تعهدات بخش دولتی است.

آموزش و پرورش اقتصاد تعلیم و تربیت تمدن جامعه سرمایه گذاری سیاست خارجی مدرسه مشکلات اقتصادی وزارت آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر