کد خبر: 182520 A

مدیر فناوری و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان عنوان کرد:

مدیر فناوری و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان گفت: میزان حجم قراردادهای بیرونی دانشگاه ۵۷ میلیارد و ۴۳۲ میلیون ریال تاکنون بوده است.

مدیر فناوری و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان گفت: میزان حجم قراردادهای بیرونی دانشگاه ۵۷ میلیارد و ۴۳۲ میلیون ریال تاکنون بوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان، دکتر علیرضا فرجی در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: این میزان قراردادها از سال ۸۵ تا پایان سال ۹۲ با اجرای ۱۵۲ طرح انجام شده است.

وی افزود: سال گذشته ۳۳ طرح پژوهشی مرتبط با صنایع و سازمان های تحقیقاتی با میزان ۱۳میلیارد و ۶۴۴ میلیون و ۸۵۵ هزار ریال در دانشگاه کاشان اجرا شد.

وی ارتباط با مراکز علمی و استفاده از فناوری های نوین را لازمه توسعه صنعت دانست و اظهار داشت: از برنامه های اصلی مرکز فناوری و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان بررسی اختراعات و حمایت از طرحهای کاربردی و فناورانه است.

دکتر فرجی از حمایت این دانشگاه با طرح های ارتباط با جامعه خبر داد و افزود: مطابق مصوبات شورای فناوری و ارتباطات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی که پژوهش های کاربردی و صنعتی انجام دهند، در صورت تأیید شورای فناوری و ارتباطات علمی، حمایت مالی و معنوی می شوند به گونه ای که همکاری موثر دانشجویان تحصیلات تکمیلی در طرح کاربردی جایگزین مقاله محسوب می شود.

تحصیلات تکمیلی جامعه صنعت فناوری کاشان میزان علمی دانشگاه ارتباطات بیرونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر