کد خبر: 179765 A

با حضور بیش از ۴۵ نماینده ورزشی کاشان

هشتمین گردهمایی هیات ورزش روستایی عصر روز یکشنبه یکم تیرماه در سالن کنفرانس شکرریز کاشان با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان وبیش از ۴۵ نماینده ورزشی شهرسان کاشان برگزار شد.

هشتمین گردهمایی هیات ورزش روستایی عصر روز یکشنبه یکم تیرماه در سالن کنفرانس شکرریز کاشان با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان وبیش از ۴۵ نماینده ورزشی شهرسان کاشان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان کاشان دراین مراسم با مثبت ارزیابی نمودن عملکرد ورزش روستایی کاشان گفت: هیات ورزش روستایی وبازیهای بومی محلی کاشان به اندازه ی کل هیات های ورزشی کاشان وسعت کاری دارد.

سید محمد شریف با اشاره به اینکه بالغ بر ۴۰ هیات ورزشی که هر کدام یک رشته ی خاصی را تحت پوشش دارنددر شهرستان کاشان فعالیت می نمایند تصریح کرد: هیات ورزش روستایی کاشان با بیش از ۶۰ روستا، کل بازیها را تحت پوشش خود دارد.

شریف تلاش و فعالیت ورزش روستایی کاشان را نتیجه تلاش و همکاری ورزشکاران روستاها، مدیریت و پرسنل این هیئت دانست و گفت: دو طرفه بودن انگیزه در ورزش روستایی باعثاشتیاق بیشتردست اندرکاران ورزش روستایی کاشان می شود.

درادامه این مراسم افراشی رئیس هیئت ورزش روستایی کاشان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال گذشته این هیئت در روستاهای کاشان گفت: با توجه به مشکلات زیادی که سال گذشته در ورزش روستایی کاشان داشتیم امیدواریم درسال جاری این مشکلات با کمک خیرین و مردم کاهش یابد.

افراشی به برگزاری افتتاح دو خانه ورزش در روستاهای چالقره و جوینان در ماه مبارک رمضان و ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی استان اصفهان که قرار است بعد از عید فطربرگزارشود اشاره کرد. گفت: هیات ورزش روستایی وبازیهای بومی محلی کاشان در نظر دارد جهت توسعه ی ورزش و زیربنای ورزش در روستاها و مشکلاتی که در روستاها وجود دارد، با برنامه ریزی دوره های مربیگری و داوری در رشته های مختلف را زیر نظر فدراسیون ورزش روستایی برگزار کند.

در پایان این مراسم افراشی با دادن یک توپ والیبال و یک توپ فوتبال وامکانات ورزشی، برترین روستا و بخشداری و نماینده ورزشی بخش را به شرح زیر معرفی کرد:

۱ - روستای ویدوجا با امیتاز ۱۵۱۱ رتبه اول، روستای چالقره با ۷۱۱ امتیاز رتبه دوم، روستای جوینان با ۵۴۵ امتیاز رتبه سوم را کسب کردند.

۲ - بخشداریها ی مرکزی، برزک، نیاسر و قمصر به ترتیب رتبه اول تا چهارم را کسب کردند.

۳ - مسئولین ورزش بخشها نیز مرتضی مومنی از بخش قمصر، محسن نصیرزاده از بخش برزک، حمیدوطن خواه از بخش نیاسر و مرتضی خدایی از بخش مرکزی رتبه های اول تا چهارم را کسب نمودند.

اداره ورزش و جوانان استان اصفهان پوشش فوتبال مشکلات والیبال ورزش کاشان روستا روستایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر