کد خبر: 179416 A

نماینده تام الاختیار دانشگاه کاشان

نماینده تام الاختیار دانشگاه کاشان در آزمون های سازمان سنجش، از برگزاری کنکور سراسری سال ۹۳ با حضور چهار هزار و ۸۳۵ داوطلب در این دانشگاه خبر داد.

نماینده تام الاختیار دانشگاه کاشان در آزمون های سازمان سنجش، از برگزاری کنکور سراسری سال ۹۳ با حضور چهار هزار و ۸۳۵ داوطلب در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان دکتر امیرحسین رسول نیا در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه ۶۰ درصد از داوطلبان امسال زن و ۴۰ درصد مرد هستند اظهار داشت: آزمون سراسری امسال با رقابت دو هزار و ۹۰۲ داوطلب زن و یک هزار و ۹۳۳ داوطلب مرد در پنچ گروه آزمایشی علوم ریاضی فنی، هنر، تجربی، زبانهای خارجی و علوم انسانی در این دانشگاه برگزار می شود.

وی افزود: در آزمون گروه علوم ریاضی فنی صبح پنجشنبه پنجم تیرماه، ۸۶۲ نفر داوطلب که ۲۹۶ نفر از این تعداد زن و ۵۶۶ داوطلب مرد می باشند ثبت نام کرده اند.

وی خاطر نشان کرد: آزمون گروه آزمایشی هنر نیز با حضور ۳۲۴ نفر(۲۰۸ داوطلب زن و ۱۱۶ داوطلب مرد) برگزار می شود.

رسول نیا به رقابت یک هزار و ۷۶۸ داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی اشاره کرد و افزود: در این گروه آزمایشی نیز یک هزار و ۱۷۴ داوطلب زن و ۵۹۰ داوطلب مرد، صبح روز جمعه ششم تیرماه به رقابت می پردازند.

وی تاکید کرد: آزمون گروه آزمایشی زبانهای خارجی که عصر جمعه برگزار می شود ۶۶۰ نفر(۴۵۲ داوطلب زن و ۲۰۸ داوطلب مرد) حضور دارند.

نماینده تام الاختیار دانشگاه کاشان در آزمون های سازمان سنجش یادآورشد: کنکور سراسری امسال این دانشگاه، صبح روز شنبه هفتم تیرماه با رقابت یک هزار و ۲۲۵ داوطلب(۷۷۲ زن و ۴۵۳ مرد) در گروه آزمایشی علوم انسانی پایان می پذیرد.

رقابت سازمان سنجش کنکور آزمون کاشان دانشگاه هنر سراسری داوطلب الاختیار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر