کد خبر: 173134 A

طی پیامی؛

معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان فرارسیدن اعیاد شعبانیه و روز پاسدار را به جانیازان و مردم شریف شهرستان کاشان تبریک گفت.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان فرارسیدن اعیاد شعبانیه و روز پاسدار را به جانیازان و مردم شریف شهرستان کاشان تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام «ابوالفضل صدرائیه» معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان که به دفتر نمایندگی خبرگزاری کار ایران(ایلنا) در شهرستان ویژه کاشان ارسال شده به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) بر بالین خونین برادر ش حضرت ابوالفضل(ع) در کنار نهر علقمه:

" جَزاکَ الله خیرا یا أخی! لَقَد جاهَد تَ فی الله حَق جهاده "

برادرم! خداوند پاداش نیک ترا دهد، تو در راه خدا به طور کامل جهاد کردی

سوم و چهارم شعبان المعظم سالروز میلاد با سعادت بزرگ پاسدار دین و آزادگی، سرور و سالار آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، و بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) است که امام عارفان و مقتدای انقلاب حضرت امام خمینی(ره) به میمنت و پاسداشت این ایام خجسته از آنها به عنوان روز پاسدار و روز جانباز یاد نموده و آن را در تاریخ اسلام و انقلاب به یادگار و ودیعه گذاشت.

جانبازان سرافراز ایران اسلامی سند زنده ایثارگری و ترجمان بی بدیل جانفشانی و فداکاری در راه حفظ ارزشهای اسلام ناب محمدی و به تعبیر مقام عظمای ولایت شهیدان زنده ای هستند که در راه جهاد با یزیدیان زمانه، با سلاح ایمان، عقیده و معنویت، دست از تمام وابستگیهای دنیوی خود شسته، به ستیز و نبرد با دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب و دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلام پرداخته اند.

جانبازی، مدال افتخاری است که خداوند متعال این نعمت ارزشمند خویش را نصیب انسان‏های پاک و بی‏آلایش خود می‏نماید؛ انسان‏هایی که از هستی و جان خویش در راه رضایت حق گذشته و در این راه، صبر و مقاومت می‏کنند.

اینجانب با گرامیداشت این اعیاد خجسته، روز جانباز را به همه جانبازان گرانقدر تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همگان را در پیمودن راه شهدای والامقام، تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج)، با بهره گیری از اندیشه بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و در پرتو منویات نورانی رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) و در راستای اهداف دولت تدبیر و امید به ریاست جناب آقای دکتر روحانی، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

ابوالفضل صدرائیه

معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان

آیت الله العظمی اسلام و انقلاب انقلاب ایران جمهوری اسلامی ایران جهان حضرت امام حضرت امام خمینی دین فرماندار شهرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر