کد خبر: 156136 A

شهردار کاشان:

با توجه به نامگذاری سال جدید به نام " سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی " توسط مقام معظم رهبری مدظله العالی همچنین تقارن ایام فاطمیه با بهار ۹۳ و دارالمؤمنین بودن شهر مذهبی کاشان ویژه برنامه­ی فرهنگی مذهبی بهار فاطمی برای گردشگران نوروزی در دستور کار شهرداری کاشان قرار گرفت.

ایلنا: شهردار کاشان گفت: با توجه به نامگذاری سال جدید به نام " سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی " توسط مقام معظم رهبری مدظله العالی همچنین تقارن ایام فاطمیه با بهار ۹۳ و دارالمؤمنین بودن شهر مذهبی کاشان ویژه برنامه­ی فرهنگی مذهبی بهار فاطمی برای گردشگران نوروزی در دستور کار شهرداری کاشان قرار گرفت.

به گزارش " ایلنا " در کاشان " سید محمد ناظم رضوی " ضمن تبریک بهار ۹۳ و تسلیت به مناسبت ایام شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) از برگزاری ویژه برنامه­ی فرهنگی، مذهبی " بهار فاطمی " به مدت ۱۰ شب در پارک آیت الله مدنی کاشان خبر داد و گفت: ۲هزار و ۵۰۰ نفر از گردشگران و شهروندان کاشانی در پنج شب نخست اجرای این برنامه شرکت کردند.

وی گفت: در پنجمین روز از اجرای این ویژه برنامه حاج حسین عارف یکی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، با بیان خاطرات خود از لحظه­ی سال تحویل در دوران اسارت فضای جلسه را متحول ساخت.

به گفته­ی وی، قرائت قرآن، پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، پخش صلوات خاصه­ی امام رضا(ع)، خطابه خوانی، تفسیر نهج البلاغه، قصه گویی قرآنی توسط کودکان و نونهالان و معرفی مفاخر و جاذبه­های کاشان توسط هنرمندان تئاتر از دیگر برنامه­های بهار فاطمی است.

شهردار کاشان، ضمن تاکید بر نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری مدظله العالی گفت: امید است در سال ۹۳ با همکاری و هماهنگی تمامی اداره­ها، ارگان­ها و سازمان­ها، مدیریتی جهادی در برنامه­ها و فعالیت­های شهرداری کاشان به منصه­ی ظهور برسد.

اقتصاد امام رضا ایام فاطمیه تئاتر جمهوری اسلامی ایران حضرت فاطمه زهرا شهرداری قرآن گردشگران نوروزی مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر