کد خبر: 156126 A

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کاشان:

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کاشان امنیت، آسایش، عزت و سربلندی ملت ایران را مدیون خون شهدا و کسانیکه در جبهه های نبرد مظلومانه به شهادت رسیده اند، دانست.

ایلنا: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کاشان امنیت، آسایش، عزت و سربلندی ملت ایران را مدیون خون شهدا و کسانیکه در جبهه های نبرد مظلومانه به شهادت رسیده اند، دانست.

به گزارش " ایلنا " در کاشان " علی هاشمی طاهری "، در ویژه برنامه فرهنگی، مذهبی " بهار فاطمی " که در نوروز ۹۳ هر شب در پارک آیت اله مدنی(ره) کاشان برگزار می شود، گفت: برنامه های بهار فاطمی امسال که توسط شهرداری و سازمان رفاهی تفریحی شهردای کاشان برگزار می شود انصافا رتبه و امتیاز بالایی را به خود اختصاص داده است.

وی حضور شهردار جوان و پرسنل شهرداری و سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان در برپایی این ویژه برنامه را که برای میهمانان نوروزی در حال برگزاری است، قابل تقدیر دانست و افزود: اجرای ورزش زورخانه ای با آوازه بلندش، تئاتر حسین آقا با لهجه شیرین کاشانی و موسیقی، زیبایی برنامه را در راستای انتخاب میهمانان به کاشان چند برابر کرده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کاشان که خود یکی از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس است، ضمن اشاره به حال و هوای جنگ و جبهه و دفاع مقدس در نوروز گفت: در سال ۱۳۶۵ در عملیات محور فاو " ام البهار " دو روز بعد از عاشورا نزدیک به ۲۸ سال پیش توانستم به درجه جانبازی نائل شوم.

هاشمی طاهری، به خصوصیات جبهه و حضور رزمندگان در جنگ تاکید کرد و افزود: کسانیکه در جنگ نبودند موقعیت و حال و هوای بچه های جبهه را درک نمی کنند ولی با مطالعه و خواندن کتابهای مرتبط با دفاع مقدس و جنگ و جهاد می توانند پی به عمق جهادگونه آنها ببرند.

وی اقامه نمازجماعت اول وقت رزمندگان در سنگرها، احترام و ارج نهادن به همرزمان، انتخاب شخصی به عنوان شهردار در بین رزمندگان در راستای فعالیت های جبهه، اخلاص و فروتنی و شوخی کردن و شاد بودن بین آنها را از جمله برنامه های جبهه و جنگ عنوان کرد.

" هاشمی طاهری "، سلامتی و سالی پر از خیر و برکت را برای همه ملت ایران که برای اسلام، قرآن، وطن و ناموس زحمت کشیده اند آرزو کرد.

وی، در پایان از ملت ایران خواست تا ادامه دهنده راه شهدا، جانبازان و آزادگان باشیم.

ایران دفاع مقدس زیبایی سال دفاع مقدس شورای اسلامی شهر عاشورا ملت ایران موسیقی امنیت جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر