کد خبر: 155410 A

در بهار فاطمی:

شهردار کاشان، از اجرای ندای تواشیح و آیات قرآنی کاشانی ها ویژه­ی بهار فاطمی در پارک آیت الله مدنی این شهرستان خبر داد.

شهردار کاشان، از اجرای ندای تواشیح و آیات قرآنی کاشانی ها ویژه­ی بهار فاطمی در پارک آیت الله مدنی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری ایلنا در کاشان «سید محمد ناظم رضوی» در گفتگو با خبرنگاران، اجرای برنامه های قرآنی، تواشیح، سرود های ملی مذهبی، شعرخوانی با موضوع ائمه اطهار(ع) و بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)، سردادن ندای " یا زهرا " و موسیقی­های سنتی همگام با ایام فاطمیه در بهار فاطمی را از ویژه برنامه های نوروزی سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان ویژه میهمانان و گردشگران در کاشان برشمرد.

وی، گرامیداشت مقام شامخ حضرت صدیقه کبری(س)، نشان دادن مظلومیت های بی بی دو عالم(س)، صبوری، شجاعت و همسری وفادار و مادری مهربان برای فرزندان را از جمله اهداف این ویژه برنامه های مذهبی در بهار فاطمی نام برد.

شهردار کاشان افزود: رزمندگان و جانبازان سرافراز و همیشه استوار و مقاوم کاشان نیز با روایات وخاطره گویی خود از هشت سال دفاع مقدس و اتفاقاتی که برایشان رقم خورده است فضای پارک آیت الله مدنی کاشان را با سخنان گهر بارشان در بهار فاطمی عطرآگین می کنند.

ناظم رضوی گفت: سخنرانی های ویژه در راستای سیره حضرت زهرا(س)، حجاب و عفاف، ازدواج آسان، اهمیت به خانواده و موضوعات مختلف از دیگر برنامه های سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان ویژه میهمانان نوروزی طی این ۱۰ شب است.

ازدواج ایام فاطمیه برنامه های نوروزی جانبازان حجاب حضرت فاطمه زهرا خانواده زهرا شهرداری هشت سال دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر