کد خبر: 152067 A

در آستانه فرا رسیدن سال نو با حضور حجت الاسلام راستگو، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشان و اعضای شورای اسلامی شهر کاشان برای اولین بار جشن تکلیف دو هزار و پانصد دانش آموز دختر کاشانی در مصلای بزرگ بقیه الله العظم کاشان برگزار شد.

ایلنا: در آستانه فرا رسیدن سال نو با حضور حجت الاسلام راستگو، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشان و اعضای شورای اسلامی شهر کاشان برای اولین بار جشن تکلیف دو هزار و پانصد دانش آموز دختر کاشانی در مصلای بزرگ بقیه الله العظم کاشان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان در این مراسم عبادی و معنوی بسیار شکوه که با حضور والدین دو هزار و پانصد دانش آموز دختر کاشانی پیش از ظهر امروز برگزار شد «حجت الاسلام راستگو» کارشناس مذهبی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک این ایام بر تقویت جایگاه معنوی کودکان خردسال در محافل دینی و مذهبی تاکید نمود.

افراشی معاون تربیتی مدیریت آموزش و پرورش کاشان نیز در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان هدف از برگزاری این آیین را تقویت و آشنایی بنیه اعتقادی دانش آموزان در سنین ۹ سال با فرهنگ انسان‌ساز نماز اعلام نمود و گفت: هفته گذشته نیز با همکاری مدیران مدارس جشن تکلیف دانش آموزان دختر سوم ابتدایی در بخش قمصر و نیاسر برگزار شد.

افراشی برگزاری جشن تکلیف دو هزار و پانصد دانش آموز دختر کاشانی برای اولین بار در مصلای بزرگ بقیه الله العظم کاشان را نقطه عطفی در تاریخ فرهنگی این شهرستان دانست و خاطرنشان نمود: در اردیبهشت ماه سال ۹۳ نیز با همکاری مدیران مدارس و خانواده‌های دانش آموزان ۱۵ ساله مدارس پسرانه شهرستان کاشان مراسم عبادت به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.

افراشی تصریح کرد: بسته‌های فرهنگی که محتویات آن شامل یک چادر نماز، مهر نماز و یک جلد کتاب است بین تمام دانش‎آموزان دختر سوم ابتدایی سنین ۹ سال در این مراسم توزیع شد.

آموزش و پرورش شهرستان اعضای شورای اسلامی شهر خانواده دانش آموز دانش آموزان سال نو صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران کودکان معاون سیاسی والدین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر