کد خبر: 139201 A

با حضور جمعی از روسا و کارمندان ادارات؛

سومین جلسه شورای عالی بسیج کارمندان شهرستان آران و بیدگل با حضور جمعی از روسا و کارمندان ادارات شهرستان آران و بیدگل در محل ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل برگزار شد.

ایلنا: سومین جلسه شورای عالی بسیج کارمندان شهرستان آران و بیدگل با حضور جمعی از روسا و کارمندان ادارات شهرستان آران و بیدگل در محل ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل در ابتدای جلسه جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل سرگرد پاسدار حسن فخرل به تشریح اهداف و چگونگی تشکیل شوراهای قشر شهرستان پرداخت.

در این جلسه که با موضوع برگزاری گرامیداشت ایام ا… دهه فجر برگزار شد اعضاء به بررسی فرصت‌ها و تهدیدات، نقاط ضعف و قوت و وظایف دستگاه‌های اجرایی و نهاد‌های شهرستان در روند اجرای برنامه‌های گرامیداشت ایام ا… دهه فجر پرداختند.

در ادامه اعضاء شورا به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص موضوع جلسه پرداختند که اهم آن عبارت بودند از:

۱ - برجسته نمودن و آگاه افزایی اقشار مختلف مردم نسبت به مسائل روز و سیاست‌های مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله) خصوصا در موارد حفظ وحدت در سطح جامعه، سبک زندگی اسلامی، مدیریت جهادی.

۲ - برگزاری برنامه‌های گرامیداشت ایام ا… دهه فجر با غنای فرهنگی بالا و بصورت متنوع، شاد و تاثیر گزار(برگزاری برنامه‌ها همراه با مسابقات ورزشی و جلسات جشن و سرور).

۳ - توجه جدی به نسل‌های بعد از انقلاب و هدفمند نمودن برنامه‌ها جهت بهره برداری و روشنگری آن‌ها.

۴ - آماده نمودن بستر‌ها و زیر ساخت‌ها توسط ادارات و نهاد‌های شهرستان جهت برگزاری جشن‌ها بصورت مردمی و خودجوش و همچنین استفاده از هیئات مذهبی و مساجد در این خصوص.

۵ - تعامل بیش از بیش ادارات و نهاد‌های شهرستان جهت هدفمند کردن اجرای برنامه‌ها و عدم موازی کاری.

انقلاب بسیج جامعه اسلامی دستگاه های اجرایی دهه فجر سبک زندگی مقام معظم رهبری بیدگل آران سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر