کد خبر: 117398 A

با حضور ۳۰۰ نفر از بانوان ورزشکار روستائی:

سومین المپیاد فرهنگی ورزشی روستائیان این شهرستان با عنوان «جام محرم» با شناخت بر‌ترین‌ها به پایان رسید.

ایلنا: سومین المپیاد فرهنگی ورزشی روستائیان این شهرستان با عنوان «جام محرم» با شناخت بر‌ترین‌ها به پایان رسید.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی شهرستان کاشان در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر گفت: دراین دوره ازمسابقات بیش از ۳۰۰ نفر از بانوان روستاهای کاشان در ۵ رشته ورزشی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

سید علی افراشی اظهار داشت: سومین المپیاد فرهنگی ورزشی روستائیان شهرستان کاشان دررشته‌های دال پلان، هفت سنگ، لی لی مارپیچ، خروس جنگی و طناب کشی در استادیوم ۱۵ هزار نفری امیرکبیر این شهرستان برگزار شد.

به گفته وی، دررشته دال پلان روستای آزران(الف) و(ب) توانستند عناوین اول و دوم را به خود اختصاص داده و روستای کله مقام سوم را از آن خود کند.

وی افزود: در رشته هفت سنگ روستاهای آزران، جوینان و باریکرسف مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی شهرستان گفت: دررشته لی لی مارپیچ روستای جوینان مقام اول و روستاهای آزران و وادقان عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

افراشی گفت: دربازی انفرادی لی لی مارپیچ فهیمه فینی از روستای باریکرسف، عارفه خدابخش ازروستای جوینان وریحانه اکبری از روستای آزران به ترتیب اول تا سوم شدند.

به گفته وی، در رشته خروس جنگی نیز به ترتیب روستاهای ویدوجا، نشلج و کله مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند ودر انفرادی نیزحسینی مقدم از نشلج مقام اول و بابایی ازویدوجا مقام دوم و میرزاعلی از نشلج مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

وی اظهار داشت: همچنین دررشته طناب کشی روستاهای آزران مقام اول، آب شیرین دوم وروستای جوینان مقام سوم را کسب کردند.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی شهرستان در پایان گفت: سومین المپیاد فرهنگی ورزشی روستائیان کاشان ویژه بانوان در۷ رشته ورزشی برگزارمی شود که دو رشته والیبال و فوتسال نیز در پایان آبان ماه امسال برگزار خواهد شد.

گفتنی است: سومین المپیاد فرهنگی ورزشی روستائیان کاشان با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان در استادیوم ۱۵ هزار نفری امیرکبیر با داوری خانم‌ها آسیه سراجی، معصومه ناظمی، عاطفه تنباکوکار، سمیرا معصومی، نسرین کبریایی، راحله ساعدی، اکرم علیزاده، مریم دوزنده، زهراعابدپور، فاطمه صباغ و زهرا برزی برگزار شد.

اداره ورزش و جوانان بازی رقابت زهرا فوتسال محرم والیبال ورزشی المپیاد کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر