کد خبر: 117361 A

به مناسبت گرامیداشت روز خانواده و تکریم سالمندان:

مدیر آموزش و پرورش کاشان به همراه کارشناسان و معاونان خود، به مناسبت گرامیداشت روز خانواده و تکریم سالمندان از فرهنگیان پیش‎کسوت که به علت بیماری بستری شده اند، عیادت کرد.

ایلنا: مدیر آموزش و پرورش کاشان به همراه کار‌شناسان و معاونان خود، به مناسبت گرامیداشت روز خانواده و تکریم سالمندان از فرهنگیان پیش‎کسوت که به علت بیماری بستری شده‌اند، عیادت کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان مدیر آموزش و پرورش کاشان ضمن عیادت از این پیشکسوتان فرهنگی گفت: در تعالیم آسمانی، تلاش و ایثار فرهنگیان برای همیشه تاریخ قابل تحسین است و نباید در گذر زمان آن‌ها را فراموش کرد.
حسین حنطه افزود: عیادت از همکارانی که سلامت خود را در مسیر ساختن جامعه هزینه کرده‌اند، کمترین کاری است که برای قدر‌شناسی از این همه ایثار معلمان می‌توان انجام داد هرچند که مزد و ثواب صبر و ایثار آن‌ها و خانواده‌هایشان وعده خداوند متعال است.
وی تصریح کرد: هرکاری که در جهت آموزش و پرورش افراد جامعه انجام می‌شود، یک حسنه و باقیات صالحات است و ما نمی‌توانیم نسبت به پاسداشت این نیکوکاری بی‌توجه باشیم.
وی تاکید کرد: سلامت جسم و روح فرهنگیان و خانواده آن‌ها، چه زمانی که شاغل هستند و چه در زمان بازنشستگی از جمله ضرورتهای نظام آموزشی است و مسوولان باید در جهت حفظ این سلامتی، چاره اندیشی کنند.
وی اظهار داشت: برای دوران بیماری جامعه فرهنگیان نیز باید راهکارهایی را تدبیر کرد تا آن‌ها به غیر از بیماری، مشکل دیگری نداشته باشند و بیمه طلایی فرهنگیان یکی از این برنامه هاست که باید برای رفع کاستی‌های آن برنامه ریزی کرد.
حنطه گفت: وظیفه دینی، اخلاقی و انسانی همه ماست تا فرهنگیانی را که به علت بیماری، در خانه بستری شده‌اند، و خانواده‌هایشان که صبورانه از آن‌ها پرستاری می‌کنند، به مناسبت‌های مختلف یاد کرده و از آن‌ها عیادت کنیم.
در این دیدار‌ها، مدیر آموزش و پرورش کاشان از خدمات فرهنگیان پیشکسوت «جواد جواد‌زاده»، «عزت اله ضیاییان»، «رضا واثقی»، «ناهید یثربی» و صبر و تلاش خانواده‌های آن‌ها تجلیل کرد.

آموزش و پرورش بازنشستگی پیشکسوتان جامعه خانواده سالمندان سلامت مدیر آموزش و پرورش کاشان فرهنگیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر