کد خبر: 112736 A

با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان؛

با حضور مدیرکل و معاون آموزشی فنی و حرفه‌ای استان اصفهان، روسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، نطنز و روسای آموزشگاه‌های آزاد شهرستان کاشان به منظور بررسی مشکلات و تبادل نظر در جهت بهبود کیفیت آموزشی آموزشگاه‌های آزاد در کاشان برگزار شد.

ایلنا: با حضور مدیرکل و معاون آموزشی فنی و حرفه‌ای استان اصفهان، روسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، نطنز و روسای آموزشگاه‌های آزاد شهرستان کاشان به منظور بررسی مشکلات و تبادل نظر در جهت بهبود کیفیت آموزشی آموزشگاه‌های آزاد درکاشان برگزار شد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری ایلنا در کاشان رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان در این مراسم ضمن مثبت ارزیابی نمودن این گردهمایی، شرکت افراد بیمه بیکاری طبق قانون در دوره‌های فنی و حرفه‌ای را ضروری دانست و گفت: بیمه بیکاری‌هایی که برای شرکت در دورهای آموزشی به مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای فرستاده می‌شوند نباید برگردانده شوند.

وی از سیر صعودی بیمه بیکاری خواهران به این اداره خبرداد و گفت: انتظار داریم که این افراد در رشته‌های برق خانگی، صنعتی، یخچال سازی و دیگر رشته‌های آموزشی به منظور اشتغالزایی در مراکر فنی و حرفه‌ای آموزش داده شوند.

«محمد باغبانی» با بیان اینکه شهرستان ۴۰۰ هزار نفری کاشان بیش از ۸ هزار مهاجر را درخود جای داده است. گفت: درحال حاضر این شهرستان ۱۳۰۰ نفر بیمه بیکاری دارد که باید در دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای شرکت کنند.

علوانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهید موسویان کاشان نیز در این مراسم گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد این مرکز را در بخش‌های آموزشی بیان نمود.

طلوعی نایب رئیس انجمن صنفی آموزشگاههای آزاد شهرستان کاشان با تشکر و قدردانی ازحضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان دراین گردهمایی، ضمن بیان مسائل و مشکلات این صنف و ارائه راهکارهای لازم، خواستار پیگیری رفع مشکلات آموزشگاههای آزاد شهرستان کاشان شد.

شایان ذکراست همایش آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای شهرستان کاشان به همت آموزشگاه‌های آزاد و همکاری مرکز آمورش و فنی و حرفه‌ای شهید موسویان کاشان با حضور مدیرکل و معاون آموزشی فنی و حرفه‌ای استان اصفهان، روسای مراکز فنی وحرفه‌ای شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، نطنز، ناجی آباد، رئیس اداره تعاوه، کار و رفاه اجتماعی و روسای آموزشگاه‌های آزاد شهرستان کاشان به منظور بررسی مشکلات و تبادل نظر در جهت بهبود کیفیت آموزشی آموزشگاه‌های آزاد در سالن اسبق اجتماعات اداره تعاون کاشان برگزار شد.

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برق بیکاری فنی و حرفه ای قانون کار و رفاه اجتماعی مشکلات معاون کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر